Editörler : F16 Gökçen
«34567891011121314»

Aysimak.
Aday Memur
10 Mayıs 2019 17:56

Arkadaşlar ben olumlu mail aldım az önce

ozibozi1
Aday Memur
10 Mayıs 2019 17:58

Arkadaslar az once mail geldi olumlu donus aldim.

Gençler0606
Memur
10 Mayıs 2019 18:04

Mail sadece ingilizce sınavının sonuçları mı yoksa mülakat tarihleri de iletildi mi?

ozibozi1, 5 yıl önce
Arkadaslar az once mail geldi olumlu donus aldim.

ozibozi1
Aday Memur
10 Mayıs 2019 18:05

Ingilizce sinaviniz olumlu sonuclanmis olup bir sonraki surec ile ilgili bilgilendirilceksiniz denmis hocam.
Gençler0606, 5 yıl önce

Mail sadece ingilizce sınavının sonuçları mı yoksa mülakat tarihleri de iletildi mi?

Gençler0606
Memur
10 Mayıs 2019 18:08

çok teşekkürler.

ozibozi1, 5 yıl önce
Ingilizce sinaviniz olumlu sonuclanmis olup bir sonraki surec ile ilgili bilgilendirilceksiniz denmis hocam.

Endofmarchisspring
Aday Memur
10 Mayıs 2019 18:10

Ne alaka adam doğruyu söylemiş dünden beri Sonuçları mail gönderiyor banka

ozibozi1, 5 yıl önce
Bunun gibi vasifsiz insanlarin yaptiklari tek sey moral bozup insanlari suclamak. Itibar etmeyiniz. Bir de agzina dini musallat etmis. Cok yazik.

ozibozi1
Aday Memur
10 Mayıs 2019 18:17

Gonderebilir ondan suphe yok sorun su ki insanlari kopya cekmekle suclayamazsiniz kimsenkn hakkina giremezsiniz buna karar veren siz degilsiniz.
Endofmarchisspring, 5 yıl önce

Ne alaka adam doğruyu söylemiş dünden beri Sonuçları mail gönderiyor banka

Endofmarchisspring
Aday Memur
10 Mayıs 2019 18:54

Memuradam nerde o yazıyordu geçmiş mi? Ozibozi seninde yaran mı var sanane ortaya atmış alınan sen

11 Mayıs 2019 06:22

Ilginc sekilde olumsuz almisim. Ikinci sinavda ayni sorular oldugu icin cok dahaiyi gecmisti... ne diyeyim uzuldum, herkes icin hayirlisi olsun. Seneye tekrar bu forumda olacagim.

bbacak53
Kapalı
11 Mayıs 2019 21:57

Arkadaşlar envanter testi maili alan var mı?

Gençler0606
Memur
11 Mayıs 2019 22:06

Öyle bir aşama olduğunu nereden duydunuz? Bundan sonra grup ve birebir mülakatlar olacak diye biliyordum.

bbacak53, 5 yıl önce

Arkadaşlar envanter testi maili alan var mı?

bbacak53
Kapalı
11 Mayıs 2019 22:15

Emin değilim ben de bir arkadaşım arayıp sordu onun arkadaşına böyle bi mail gitmiş sana da geldi mi diye, fakat envanter testi maili giden kişi müfettiş yardımcılığı alımında mı yoksa başka bir programda mı bilmiyoruz. Bu nedenle sormak istedim bana da gelmedi çünkü

Gençler0606, 5 yıl önce

Öyle bir aşama olduğunu nereden duydunuz? Bundan sonra grup ve birebir mülakatlar olacak diye biliyordum.

ozibozi1
Aday Memur
13 Mayıs 2019 15:02

Isgal etme burayi evladim birak sonraki asamaya gecenler goruslerini paylassin :)

Overall Picture1
Aday Memur
13 Mayıs 2019 15:05

hanımefendi bence de hsbc konunuza gidiniz. Sonraki aşamada bulunan bizler gerçek Denizbanklılar konuşsun..

ozibozi1, 5 yıl önce
Isgal etme burayi evladim birak sonraki asamaya gecenler goruslerini paylassin :)

ozibozi1
Aday Memur
13 Mayıs 2019 15:07

Yeni mezunum istedigim yere basvururum istedigim yerin mulakatina girerim begenmedigim ise girmem senin gibi vasat insanlara kalmadi hangi konuya yazmam. Hem sadece ikisi de degil daha bir cok bankayla gorusuyorum bir cogundan mulakat daveti aliyorum herkes kendi isine lutfen :)

ozibozi1
Aday Memur
13 Mayıs 2019 15:09

Troll alert :))
Overall Picture1, 5 yıl önce

hanımefendi bence de hsbc konunuza gidiniz. Sonraki aşamada bulunan bizler gerçek Denizbanklılar konuşsun..

Overall Picture1
Aday Memur
13 Mayıs 2019 15:14

Mızrak çuvala sığmıyor, yırtık yama tutmuyor. Zillet adayı HSBC'den organ nakli yapıyor. Bir gözüyle HSBC'ye diğer gözüyle Denizbank'a bakıyor. Hainler torpille yapamadıklarını zillet adayıyla başarmayı düşünüyorlar. Zillet adayı bankaların güvenlik sorunudur. Dürüstlüğün, samimiyetin karşı cephesidir. Denizbank süreçlerinde yer alan kardeşlerim bu karanlığa nasıl evet diyecekler. Sınava giren kardeşlerim zillete nasıl ortak olacaklar. Zillet adayı kopyayı itiraf edeceğine halen oraya başvururum buraya yazarım diyor. Yazıktır, günahtır..

ozibozi1, 5 yıl önce
Yeni mezunum istedigim yere basvururum istedigim yerin mulakatina girerim begenmedigim ise girmem senin gibi vasat insanlara kalmadi hangi konuya yazmam. Hem sadece ikisi de degil daha bir cok bankayla gorusuyorum bir cogundan mulakat daveti aliyorum herkes kendi isine lutfen :)

Overall Picture1
Aday Memur
13 Mayıs 2019 15:16

Hanımefendi cinsiyetçilik yapmayınız. Kadın olmanız doğaldır, kendinizle barışık olup bununla gurur duymalısınız.. Anneyseniz de geçmiş anneler gününüzü kutlamak isterim.

ozibozi1, 5 yıl önce
Troll alert :))

ozibozi1
Aday Memur
13 Mayıs 2019 15:21

sizinle mülakatta tanışmak isterim. beraber yazdıklarımızı okuyup güleriz.

Overall Picture1, 5 yıl önce

Mızrak çuvala sığmıyor, yırtık yama tutmuyor. Zillet adayı HSBC'den organ nakli yapıyor. Bir gözüyle HSBC'ye diğer gözüyle Denizbank'a bakıyor. Hainler torpille yapamadıklarını zillet adayıyla başarmayı düşünüyorlar. Zillet adayı bankaların güvenlik sorunudur. Dürüstlüğün, samimiyetin karşı cephesidir. Denizbank süreçlerinde yer alan kardeşlerim bu karanlığa nasıl evet diyecekler. Sınava giren kardeşlerim zillete nasıl ortak olacaklar. Zillet adayı kopyayı itiraf edeceğine halen oraya başvururum buraya yazarım diyor. Yazıktır, günahtır..

unknownperson
Aday Memur
13 Mayıs 2019 15:24

@overall picture 1 Gerçekten yorumlarınızı hayretle okudum kimin nereye başvurduğu sizi neden ilgilendirir anlamadım
Toplam 322 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi