Editörler : ayşegül bgm

ilkay2020
Şube Müdürü
16 Mart 2009 15:19

evet kesinlikle haklısın crazy. kendimizden başka bizi önemseyen olmaz.napmamız gerekiyo bi fikri olan varmı?bu şekilde etkili olabilecekmiyiz?

nazlikelebek
Daire Başkanı
18 Mart 2009 08:48

Güncel ve destek

crazy_sag
Şef
19 Mart 2009 15:06

arkadaslar ne zaman bizim bu maöğduriyetimizi giderecekler.meslektaşlarım ne olur biraz ilgilenelim şu problemlerimizle.hadi baskı yapalım.maile devam...

tıbsek_1035
Memur
20 Mart 2009 18:56

arkadaşlar maille olacak iş değil bu dilekçeler yazılım

21 Mart 2009 00:19

biz baştan kaybettik bu mesleği seçerek.. istediğin herşeyi yap.. dilekçe yazı vs... tıbbi sekreterlik onların gözlerinde ,,,,günlük işler yapan biri ..halka sor sağlıkta tıbbi sekreterliğin yeri bile yok... kim ne biliyor bu meslekten ilk olarak yakınlarına atlatalım.. sonra yukarlara.. bizi tam olarak kim biliriyor bizden başka...

nazlikelebek
Daire Başkanı
23 Mart 2009 08:46

Ne doğru dürüst görev tanımımız var ne de mesleki becerilerimize uygun iş alanları var !!! Dernekleşmek için el ele vermek isteyenler lütfen belirtsinler. Dernekte ne tür görevlere talip olurlar? Teşekkürler

ilkay2020
Şube Müdürü
23 Mart 2009 09:07

ben herşeye varım yeterki sesimizi duysunlar.ne isterseniz yaparım bu konuda

hürışık
Aday Memur
23 Mart 2009 11:00

ark. gördüğüm kadarı ile çok karamsar arkadaşlarımız var aramızda şunu söylemek istiyorum biz kendimizi devlete veya çevremize kanıtlaya bilmemiz için öncelikle kendimize ve görevimize güvenmemiz gerekiyor. biz kendimiz tıbbi sekreterin ne kadar önemli ve dikkat isteyen ve diyer lise mezunlarının bizim mesleğimizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştiremediğine inanmaz isek bir başkasına hiç bir şekilde inandıramayız.

mrtozt449
Şef
23 Mart 2009 14:03

slm arkadaşlar bence de karamsar olmamak gerekir.bizim bölümden önlisans ve lise olarak yaklaşık 1000 (bin) memur alındı, az bir rakam değil bu. sorunumuz bölümün daha tam olarak meslekleşememesi bu yüzden hala şirket elemanları bizim işimizi yapıyorlar. biz biraz bastırırsak olmayacak şey değil, ümitvar olalım bunun yanında çalışmalarımızı sürdürmek te gerekir tabiki. dernek olayına tam destek...

tıbsek_1035
Memur
23 Mart 2009 15:34

dernek olayı ile ilgili çok açıklayıcı bilgi yok lütven daha net yazarmısınız dernek konusunu teşekkürler ayrıca arkadaşlar elimizi çabik tutup şu şeçimlerden önce lütven bakanlığa dilekçe yazıp hızlı posta yolu ile gönderelim mesela perşembe toplu hareket edersek daha verimli olur teşekkürler

crazy_sag
Şef
24 Mart 2009 10:11

arkadaslar ben iadeli taahhütlü olaraktan bakanlığa dilekçe yazdım bizim mağduriyetimiz hakkında hadi arkadaşlar herkezten aynı desteği bekliyoruz.

tıbsek_1035
Memur
24 Mart 2009 21:59

bende yazdım yarın giönderiyorum arkadaşlar destek bekliyorum şimdiden teşekkürler

nazlikelebek
Daire Başkanı
25 Mart 2009 10:34

Destek konusunda açıklayıcı bilgi isteyen değerli meslektaşlar; dernekleşme olursa gönderdiğimiz dilekçelere mecburlar yanıt vermeye. Bireysel yapılan organizasyonlara destek veriyorum.Seçim öncesi dikkat çekmek istiyorsak, dernekleşme için daha gür sesin çıkması lazım. Aktif yılmadan yorulmadan çalışacak gönüllü olanlar lazım. Meslek tanımlamamızda her türlü işi yapar yazıyor YÖNETİCİNİN insafına kalmış. Tam bir görev tanımı yok çünkü. Mesleki becerilerimize ve sorumluluklarımızı başka meslek gruplarına verdikleri için asgari ücrete, taşeron firmaya mecburuzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ilkay2020
Şube Müdürü
25 Mart 2009 11:23

ben destek veriyorum bu dernekleşme işine.yapmamız gerekeni anlatın arkadaşlar her türlü desteğe varım

nazlikelebek
Daire Başkanı
25 Mart 2009 11:37

ilkay 2020 desteğin için sonsuz teşekkürler detaylar icin msj yazdım.

ilkay2020
Şube Müdürü
25 Mart 2009 12:07

nazlıkelebek ben de sana cevap attım

nazlikelebek
Daire Başkanı
25 Mart 2009 14:39

ilkay2020 gerçekten yürekten istiyorsun bu çabanı çok takdir ediyorum, sofi.52 yoksun ___???/

ilkay2020
Şube Müdürü
25 Mart 2009 14:46

evet gerçekten çok istiyorum.takdirin için de teşekkür ederim arkadaşım.istiyorumki biyerlere sesimizi duyuralım biz ve bizden sonrakilerin önü açılsın

crazy_sag
Şef
25 Mart 2009 14:50

arkadaslar beni de unutmayın bende herzaman bi tıbbi sekreter olarak elimi taşın altına koyanlardanım. herzaman hep yanınızdayım.inşallah ilerleyen günlerde meyvesini yiyecez.desteğe dilekçeye maile devam...

nazlikelebek
Daire Başkanı
25 Mart 2009 14:54

çok sağol crazy_sag maillere hızlı bir tür devam ediyoruz. Yanıt gelenler sitede paylaşsınlar. Birlikten güç doğacak, bizimde hakkımızı verecekler. UMUTLUYUM.

Toplam 218 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi