Editörler : F16 Gökçen
04 Kasım 2010 17:20

sevgiliyle telefonda neleri konuşabiliriz?..

ayrı şehirlerde ve gelip gitmeler sık sık olamıyorsa dertlerimizi , mutluluğumuzu, yaşayışlarımızı telefonda paylaşmak durumunda kalıyoruz. bi nevi kısıtlamlar yaşıyoruz içimizde.

birbirini daha iyi tanıma adına günlük konuşmlardan ayrı neler konuşabiliriz, samimiyetini ne derece anlayabiliriz ki

FaTaL aLoNsO
Yasaklı
04 Kasım 2010 17:24

3G yi dene

exclamation
Daire Başkanı
04 Kasım 2010 17:29

Beyaz eşyaları kim alıcak, televizyonumuz led mi olsaun plazma mı, gir mi olsun beyaz mı :S

g_ül
Kapalı
04 Kasım 2010 17:45

biz ayrı şehirlerdeyiz sevindiğimde yada üzüldüğümde telefonda bile görüşüp paylaşamıyoruz ikimizde çalışıyoruz ayrıca onun okulu olduğu için paylaşamıyoruz müsait olduğumuzda da aynı şeyler nasılsın bugun yoğunmuydun ne giyindin kim geldi kim gitti gibi ...:)

argentus
Genel Müdür
04 Kasım 2010 17:47

kendi kültürlerinden baHSET, ONUN KÜLTÜRLERİNİ DİNLE.

mjestea
Yasaklı
04 Kasım 2010 17:52

biaralar günde 10 saat konuştuğumu hatırlarım ama yalan oldu zamanım boşa gitmiş onunla değmezmiş o tüm bunlara

g_ül
Kapalı
04 Kasım 2010 17:52

ben ilk günlerde genelde o tarz konulara ağırlık verdim ama benim anlatmak istediğim şu mesela mutlu olduğum bir olay oldu arayamıyorum paylaşamıyorum müsait olmuyor mesaj attıktan sonra cevapta kaç saat sonra ya geliyor ya gelmiyor görüşemediğimiz günler luyor tekrar olayı anlattığımda yani o ilk mutluluğu vermiyor

mjestea
Yasaklı
04 Kasım 2010 17:55

birzamanlar .... artık yeni bir kişi beni anlayadak biri bulurum beni sevecek benimde sevebileceğim inş.

g_ül
Kapalı
04 Kasım 2010 18:01

mjestea

arkadaşım inşallah hakkında hayırlısı olur galiba biraz üzülmüşsün geçmişte inşallah geçmişin acısını mutlulukla çıkartırsın.

çıkrık
Aday Memur
04 Kasım 2010 19:45

gül arkadaşım ben de benzer olayları yaşıyorum ama bi farkla benim işim onunki kadar yoğun olmadığı için bazen kopma noktasına geliyorum. saatlerce aramasını veya mesajını beklemek çok sıkıntılı. aklımda o anda bi sürü şeyler kuruyorum .

çıkrık
Aday Memur
04 Kasım 2010 19:53

aynı şehirdeniz ama o işi dolayısıyla farklı şehirde.

bazen sonu yok gibi geliyo, o çok rahat ben çok vesveseli ama görüştüğümüzde de tüm kötü düşündüklerimi unutuyorum.:)

Daimi_Aday
Daire Başkanı
04 Kasım 2010 19:55

İlk haftalar grereksiz kuruntularla geçebilir...

Niye aramadı, acaba napiyor, beni düşünmüyor mu vs vs....

Bu kadar kuruntu yapmayın... Her saat sizi arayamabilir, iş sırasında fırsat olmuyordur...

Akşamları arayıp muhabbet ediyorsanız sorun etmeyin...

Açıkçası birbirini iyice tanımadan sevgili olununca konuşulacak şeyler de az oluyor...

İlk zamanlarda mesajlaşmak daha rahat oluyor, çünkü konuşmak daha zahmetli iş...:))

çıkrık
Aday Memur
04 Kasım 2010 20:10

evet kuruntularım oldu ilk başlarda şimdi şimdi alışmaya çalışıyorum ben de.

Telefonda duyguları konuşabilmek zor biraz da yanında olsa dokunursun, bakarsın anlar bi şekilde. kelimelere dökmek zor biraz da

g_ül
Kapalı
05 Kasım 2010 08:06

çıkrık arkadaşım sorunlarımız gerçekten aynı gibi bende ilk başta çok zahmet çektim üzüldüm ve ayrıldığımız zamanda oldu biz farklı şehirlerdeyiz onun hem mesleği zor stresli hem yüksek lisans yapıyor okulu ödevi üzerine de gidemiyorum beni sevdiğini biliyorum ve beklenti içerisine giremiyorum artık zor olsada alıştım

05 Kasım 2010 08:37

bu üyeler antika yahu ne konuşacağınızıda bilmiyorsanız sevgili olayına girmeyin:)

bilen biri konuştukjlarını yazsın versii:)

g_ül
Kapalı
05 Kasım 2010 08:54

raporlu(hemde47li)^

ah ahhhh arkadaşım biliyoruz tabiki konuşulacak konuları da

çıkrık
Aday Memur
05 Kasım 2010 09:00

neye canımız sıkılıyosa o konuya giriyoruz işte raporlu arkadaşım.

gül... haklısın aslında sevildğinin bildikten güvendikten sonra sorun olmaması gerkir ama işte .. beklentiler fazla olabiliyo bazen

hun0337
Şube Müdürü
05 Kasım 2010 09:02

akışına bırakın, en güzeli bu.zamanla olursa olur, olmazsa zorlamayın.diyecem ama işte sevdikten sonra ille de olsun isteriz.Belki de en büyük handikaptır ilişkilerdeki.Keşke bir saatlik dilimler olsa da dışardan bakabilsek olaylarımıza, ilişkilerimize.Bu ne katar bize demeyin.Az içinde olcaksın, bazen de dışında kalcaksın.Her zaman içinde olmak, çoğu zaman etradımızı saran sevgi duvarlarından ötesindeki bazı gerçekleri görmemizi engelliyor.Keşke ayrılık zamanı gelmezden ya da çok bağlanmadan önce bu tedaviyi uygulayabilsek, keşke...

05 Kasım 2010 09:05

ben naptın len iyimisin karıya kıza bakmıyosun dimi diyorum

o da ya aşkım dağın başında nerde bulup bakacam diyor

bende yaaa demek ovada olsan bakacaktın diyorum haydii başlıyor bir kavga.

ama istinasız hergün:)

sonra ya biz niye kavga ettik ettik diyoruz unutuyoruz başlıyoruz gülmeye.heyecan biterse konuşacak birşeyde kalmaz heyecanı ayakta tutmka lazım.

çıkrık
Aday Memur
05 Kasım 2010 09:42

heyacan önemli tabiki. İlk başlarda mesajlar en azından eksik olmazdı. acaba diyorum evlenmiş olsak da bugünlerimi mi arıycam bunun endişesini taşıyorum.

*_*casper*_*
Müsteşar Yardımcısı
05 Kasım 2010 09:57

eğer karşındaki kişiyle konuşabiliyorsan herşeyi paylaşabilirsin..üstelik sadece günlük yaşantılarınızdan konuşarak da birbirinizi çok rahat tanıyabilirsiniz..Olaylara verdiginiz tepkileri ölçebilirsiniz..Belki de uzaktan daha iyi gözlemleyebilirsiniz birbirinizi.Uzakta olmak avantaja çevrilebilir..

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi