Editörler : E.Kayı Han

16 Kasım 2016 15:34

oğlumun haklı sorusu

3 yaşındaki oğlum ezan sesini duydu.Anne bbu ses ne dedi ezan dedim.Nereden geliyor ses dedi.Camiden dedim.Hadi camiye gidelim dedi.Olmaz oğlum birlikte camiye gidemeyiz sen babanla gidenilirsin dedim.Nedenmiş anne dedi ????

cvlstudnt.1
Müsteşar Yardımcısı
16 Kasım 2016 16:24

yerinde olsam babasıyla da göndermezdim

milyonlarca sömürülen zihin zaten var, onlara bir yenisini eklemeye lüzum yok:)

spotter
Kapalı
16 Kasım 2016 16:44

Neden cevap veremedin ki?

Deseydin ya oğlum ben hiç camiye gitmedim ki seni götüreyim diye.

Zira namaz kılan bayanlar çocuklarını da götürüyor bir sorun olmuyor.

Dene istersen!

erkamdeniz
Kapalı
16 Kasım 2016 18:12

ayy bu kadar komik bir yazi gormemistim kadinlarin camiye gittiginden bi haber bir de güya elestiriyor

az-çok
Müsteşar
16 Kasım 2016 20:40

Selam.

Camiyi erkekler ,kadınlar diye perde ile ikiye ayırmak kimin eseri acaba?

erkamdeniz
Kapalı
16 Kasım 2016 21:06

ne oldu rahatsiz mi oldun bayanlar öyle rahat ediyorsa sana ne

az-çok
Müsteşar
16 Kasım 2016 21:24

Bayanların bayların rahatı yerine gelsin diye bir usul olamaz??

erkamdeniz, 7 yıl önce
ne oldu rahatsiz mi oldun bayanlar öyle rahat ediyorsa sana ne

drayf
Genel Müdür
16 Kasım 2016 22:05

Az-çok nerelerdesin sen? Bir gittin tamda sana takışır şekilde döndün ha! Seni tebrik ediyorum. Yalnız müsade edersenşunu sorayım senin evinde perde var mı ? Varsa neden var? Aç kardeşim perdeye ne gerek var? Dışarıdaki ev halini görse ne olur ki oda insan evdekiler de?

Yoksa neden yok? O perde evin izzeti için bir perde değil mi? Neden takmıyorsun evinin içini herkese yani umuma açıkhaline neden getiriyorsun?

Az-çok denen adam beynini peynir ekmekle yemeden önce düşün biraz bir perdeye satma imanını..

az-çok
Müsteşar
16 Kasım 2016 22:46

Selam.

Cami soyunma,giyinme yeri değil ibadet edilen yerdir drayf. Benim bildiğim peygamberimizi takip için kadın cemaat tın olduğu,salat ederken arkada olduklarıdır..

sandalyesiz
Memur
16 Kasım 2016 22:52

Sen 3 yaşında oğluna bak ve biraz beynini çalıştır. Sadece otla samanla besleme

DusuN-u-YoruM
Kapalı
17 Kasım 2016 10:15

ibadet etmeye giden erkekler ve kadınlar neden bir arada olamıyor ?konuşulması gereken bu

DusuN-u-YoruM
Kapalı
17 Kasım 2016 10:20

sen okuduğunu anlama konusuna yoğunlaş bu konuyu sonra tartışalım

erkamdeniz, 7 yıl önce
ayy bu kadar komik bir yazi gormemistim kadinlarin camiye gittiginden bi haber bir de güya elestiriyor

DusuN-u-YoruM
Kapalı
17 Kasım 2016 11:41

sen de beynini uyuşturma kadın erkek neden bir arada ibadet edemez sorguladığım bu

sandalyesiz, 7 yıl önce

Sen 3 yaşında oğluna bak ve biraz beynini çalıştır. Sadece otla samanla besleme

drayf
Genel Müdür
17 Kasım 2016 11:58

İnsan insandır hayvan değildir. Bizim hayvandan farkımız olsun değil mi? Hayvanda ar namus şeref edep haya var mıdır? elbette var demek ahmaklığında ötesine geçmek demek.

peki hayvanın fıtratında namahrem haram helal zina( göz zinası el zinası ayak zinası kulak zinası ila ahir) var mıdır. hiç kızlık zarı olan bir hayvan var mı? veya örtülmeye muhtaç bir inek veya kuş yok?

bu kadar yok yok yok yoklar içinde birazcık el vicdan de düşün be kardeşim. görüşlerin bile bir hayası vardır. edep ya huuuuuuu? düşün yahuuuu!!

DusuN-u-YoruM, 7 yıl önce

sen de beynini uyuşturma kadın erkek neden bir arada ibadet edemez sorguladığım bu

erkamdeniz
Kapalı
17 Kasım 2016 12:47

sen bi dene istersen erkeklerle namaz kilmayi onlarin önünde saf tutmayi....namazi gectim git bankta oturan erkeklerin önünde arkani onlara dönerek ayakkabini bagla. acigi kapalisi farketmez her bayan gider kenar kose bulur mümkünse sirtini da duvara cevirir en basit ayakkabisini dahi baglamak icin

erkamdeniz
Kapalı
17 Kasım 2016 12:49

he ya da git ayni safda dur imam saflari siklastiralim dediginde tanimadigin heriflere elin kolun omzun surtsun

DusuN-u-YoruM
Kapalı
17 Kasım 2016 12:52

eğer gerçekten ibadet edilmeye gidiliyorsa bu dediklerinin hiç biri olmaz

demekki

erkamdeniz, 7 yıl önce
sen bi dene istersen erkeklerle namaz kilmayi onlarin önünde saf tutmayi....namazi gectim git bankta oturan erkeklerin önünde arkani onlara dönerek ayakkabini bagla. acigi kapalisi farketmez her bayan gider kenar kose bulur mümkünse sirtini da duvara cevirir en basit ayakkabisini dahi baglamak icin

DusuN-u-YoruM
Kapalı
17 Kasım 2016 12:54

bir gün mecnun leylayı düşünürken namaz kılan bir adamın önünden geçer ve bunu farketmez adam namazını bozarak neden önümden geçtin diye mecnuna kızar mecnunun cevabı( benim de size cevabımdır)

-ben leylayı düşünürken seni farkedemedim sen allahı düşünüp ona ibadet ederken beni nasıl gördün?

DusuN-u-YoruM, 7 yıl önce

eğer gerçekten ibadet edilmeye gidiliyorsa bu dediklerinin hiç biri olmaz

demekki

DusuN-u-YoruM
Kapalı
17 Kasım 2016 12:56

ibadete değil göz zinasına gidiyorsa ona lafım yok

drayf, 7 yıl önce

İnsan insandır hayvan değildir. Bizim hayvandan farkımız olsun değil mi? Hayvanda ar namus şeref edep haya var mıdır? elbette var demek ahmaklığında ötesine geçmek demek.

peki hayvanın fıtratında namahrem haram helal zina( göz zinası el zinası ayak zinası kulak zinası ila ahir) var mıdır. hiç kızlık zarı olan bir hayvan var mı? veya örtülmeye muhtaç bir inek veya kuş yok?

bu kadar yok yok yok yoklar içinde birazcık el vicdan de düşün be kardeşim. görüşlerin bile bir hayası vardır. edep ya huuuuuuu? düşün yahuuuu!!

erkamdeniz
Kapalı
17 Kasım 2016 12:57

sen namaz kiliyor musun önce tüm samimiyetinle buna cevap ver

DusuN-u-YoruM
Kapalı
17 Kasım 2016 12:58

konumuz bu değil

çok merak edenlere söyleyeyim ben deistim

erkamdeniz, 7 yıl önce
sen namaz kiliyor musun önce tüm samimiyetinle buna cevap ver
Toplam 60 mesaj