Editörler : crops35
15 Ocak 2013 09:10

üniversitelerin 2013 kadroları ne zaman belli olur....

ben görev yaptıgım üniversiteden başka bir üniversiteye tayin olmak istiyorum fakat 2013 kadroları henüz acıklanmadıgı için olamıyorum bilgisi olan varmı ne zaman acıklanır kadrolar....

15 Ocak 2013 17:21

Ayni bilginin aciklanmasini istifa sonrasi donus (yeniden atanma) icin bekliyorum ben de.

bora_66
Şube Müdürü
16 Ocak 2013 15:14

martın sonuna doğru devlet personel başkanlığı sitesinden yayınlanır.

17 Ocak 2013 10:26

ben il özel idaresinde 657 ye tabi tekniker olarak çalışıyorum kurumumuz büyükşehir yasası ile kapatılıyor bende üniversiteye tayin olmak istiyorum kurumumuz açısından sıkıntı yok üniversite kabul etmesi yeterli tayin olmam kolay olurmu yoksa büyük bir torpil falan gerekirmi bilgi verirseniz sevinirim.

17 Ocak 2013 22:40

naklen gecislerde problemin buyuk kismi ayrilacagin yerden muvaffakat almakta. Gonderilmede sorunum yok diyorsan nakil olmak icin kolaylikla kurum bulabilirsin. Aklina gelen herhangi bi universite ile gorus. Buyuk ihtimalle dilekceni yaz, hizmet belgeni gonder, islemleri baslatalim diyeceklerdir. Cok da torpil aramani gerektirecek bir durum yok yani bence.

aykaranlık_78, 11 yıl önce

ben il özel idaresinde 657 ye tabi tekniker olarak çalışıyorum kurumumuz büyükşehir yasası ile kapatılıyor bende üniversiteye tayin olmak istiyorum kurumumuz açısından sıkıntı yok üniversite kabul etmesi yeterli tayin olmam kolay olurmu yoksa büyük bir torpil falan gerekirmi bilgi verirseniz sevinirim.

har-d
Aday Memur
03 Şubat 2013 12:20

ben de üniversiteye mühendis kadrosuyla geçmek istiyorum.yalnız kadro sistemi nasıl? 2013 yılının kadroları yıl içinde mi belli oluyor?akademik kadrolar yıl içinde belli oluyor onu biliyorum idari kadrolar nasıl? uygun zaman ne zaman olur?

har-d
Aday Memur
20 Şubat 2013 16:38

bu konuda bilgisi olan yok mu

ho-man
Aday Memur
01 Mart 2013 11:25

kesin bi tarih yok mu bu kadrolar için...

muhendis1969
Aday Memur
04 Mart 2013 23:03

Bende üniversiteye geçmek istiyorum. Ama mühendis kontenjanı dolu diyorlar, geçen yılda genel kontenjan dolu diyorlardı.Alım kotası varmış her yıl erkenden dolduruyorlarmış. Eşim geçmek istediğim üniversitenin bulunduğu ilde memur olarak çalışıyor. Eş durumundan nasıl geçebilirim ? EŞ DURUMUNDAN BENİ NAKLEN KABUL EDEBİLECEK BİR TAYİN YÖNTEMİ VAR MIDIR ?

muhendis1969
Aday Memur
04 Mart 2013 23:11

Ayrıca mühendis kontenjanının dolu olması , hiç mühendis almayacaklarını mı gösteriyor ?

ccjokercc
Aday Memur
07 Mart 2013 10:19

Selam arkadaşlar. Bende Ünv.lerde kadroların açılmasını bekliyorum. Eş durumu için ünv.den ünv. ye geçmeyi düşünüyorum ama benim kurumdaki idarecilerle görüşmemde tayinlere sıcak bakmadıklarını söylediler. Büyük ihtimalle tayin yazıma RED cevabı verecekler. Ne yapmam gerek ? Eşim başka bir ilde MEB de öğretmen ve vekaleten Müdür Yard.sı. Bende Ünv.de Elektrik TEKNİSYENim ve Teknik eğitim Fak. mezunuyum.Teknik öğretmenim. Bu durumda kim kime tabii oluyor? Eşimin kadrosu benimkinden üst olduğu için benim ona tabi olup onun yanına gitmem gerekmez mi ? ayrıca vekaleten Müd. Yrd. olması (yönetici konumda olması) eğer kendi kurumum red cevabı verirse mahkeme sonucuna olumlu etkisi olur mu ?

Cevap verirseniz çok çok sevinirim. herkese iyi çalışmalar dilerim.

Teşekkürler.

bonjovi75
Aday Memur
25 Mart 2013 17:54

Sevgili arkadaşlar bende eş durumundan üniversiteye tayin isteyeceğim Üniversite Boş/Dolu kadrolar ne zaman belli olur? Bilen varsa Lütfen yardımcı olsun

har-d
Aday Memur
27 Mart 2013 11:37

bu konuda bilgisi olan yok mu?

İslamcıTurk
Aday Memur
03 Nisan 2013 16:08

bu kadar gecikmesiin nedeni nedir?

bonjovi75
Aday Memur
16 Nisan 2013 12:03

güncel