Editörler : F16 Gökçen

damlaberen57
Yasaklı
12 Haziran 2019 20:34

2017 yılında da Hemşirelik özel sınıfları oluşturmuşlardı benim arkadaşlarım şimdi mezun olacaklar:) Hayırlısı olsun yeni dönem DGS hazırlıkları yapacak arkadaşlarımıza.Kayıtlar için bende yönlendirme yapıyorum.

nilceylin34, 5 yıl önce

Ankara'da Hemşirelik için özel sınıfları oluşturan tek ve kaliteli dershane Kuzey Akademi,hatta bugün Gazi ünv. 2 dostum bazı dershanelerle görüşüp teyit bile almışlar.Kuzey'in hafta sonu gruplarına kayıtlarını olmuşlar.

karacauzmez
Yasaklı
13 Haziran 2019 18:10

Ben bazı arkadaşlarımı Hemşirelik özel sınıfları için Kuzey Akademiye yönlendirmiş tim,inşallah haklarında en hayırlısı olanı karar vermişlerdir.Ankara'da sadece Kuzey bu seviye sınıflarını oluşturuyor ve çok başarılılar.

damlaberen57, 5 yıl önce

2017 yılında da Hemşirelik özel sınıfları oluşturmuşlardı benim arkadaşlarım şimdi mezun olacaklar:) Hayırlısı olsun yeni dönem DGS hazırlıkları yapacak arkadaşlarımıza.Kayıtlar için bende yönlendirme yapıyorum.

zelihaeren7771
Yasaklı
14 Haziran 2019 18:38

Hafta sonu benim arkadaşlarım kayıt için dershaneye gidecekler,hemşirelik mezunu arkadaşlarımız için bu çok büyük bir avantaj inşallah herkes 2020 için gönlündeki ünv. yerleşir....

loklokmanhekim0666, 5 yıl önce

Hemşirelik mezunları için seviye gruplarını sadece Kuzey Akademi açıyor.Bizim yan sınıf hep hemşirelik mezunu arkadaşlarla doluydu.

14 Haziran 2019 18:47

Erken kayıt ve DGS için Ankaranın en mükemmel dershanesine kayıt olmak bence sizleri sınava hazır tutar,Netlerinizde 10-15 net artış sağlar bence.

zelihaeren7771, 5 yıl önce

Hafta sonu benim arkadaşlarım kayıt için dershaneye gidecekler,hemşirelik mezunu arkadaşlarımız için bu çok büyük bir avantaj inşallah herkes 2020 için gönlündeki ünv. yerleşir....

karacauzmez
Yasaklı
15 Haziran 2019 21:45

Hemşirelik mezunu ve mezun durumundaki arkadaşlar Ankara için çok şanlı ve avantajlı Kuzey Akademi onları düşünüp özel sınıflar açabiliyor ve dershanenin disiplini tam sınava konsantre olan arkadaşlarımız için itici bir güc.

zelihaeren7771, 5 yıl önce

17 Haziran 2019 21:56

Kuzey Akademi iyi ki Ankara'da benden önceki dönem arkadaşlarımız Kuzey Akademi ile başarılı olmuştu sıra inşallah bizde sizlerde olsun can dostlarım.Dershanenin etkisi kadar bizimde günlük çalışmalarımızı eksiksiz yerine getirmemiz gerekir tabi.

karacauzmez, 5 yıl önce

Hemşirelik mezunu ve mezun durumundaki arkadaşlar Ankara için çok şanlı ve avantajlı Kuzey Akademi onları düşünüp özel sınıflar açabiliyor ve dershanenin disiplini tam sınava konsantre olan arkadaşlarımız için itici bir güc.

18 Haziran 2019 19:06

ÖSYM SINAVLARI İSTER İSTEMEZ KOLAY GÖRÜNÜMLÜ ZOR SINAVLARDIR.PLANLI ÇALIŞMADAN İYİ BİR DERSHANEYE GİTMEDEN BAŞARILI OLMAK ÇOK ZOR.HERKESİN HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN.

kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

Kuzey Akademi iyi ki Ankara'da benden önceki dönem arkadaşlarımız Kuzey Akademi ile başarılı olmuştu sıra inşallah bizde sizlerde olsun can dostlarım.Dershanenin etkisi kadar bizimde günlük çalışmalarımızı eksiksiz yerine getirmemiz gerekir tabi.

mesuttkt06
Yasaklı
28 Haziran 2019 21:24

Öğrenci arkadaşlarımızın dershaneyle uyumu ve arkadaş ortamı ve çalışma temposu sınavdaki başarısına ister istemez etkiler,bence 15-20 net katkı sağlar.

Kuzey'in Hemşirelik özel sınıf oluşturması Ankara'daki öğrenciler için çok büyük bir avantaj ve şans.

kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

nilceylin34
Yasaklı
28 Haziran 2019 21:33

DGS için hele ki sınava sayılı saat ve günler kala sistemli bir dershaneye kayıt olmanın ne kadar önemli ve kendime güvenmemi sağlıyor.Ben Hemşirelik seviye sınıfları için tanıdığım arkadaşlarımı yönlendirmiştim onlarda kayıtlarını oldu.Derslerimizi artık beraber çalışabileceğiz....

mesuttkt06, 5 yıl önce

Öğrenci arkadaşlarımızın dershaneyle uyumu ve arkadaş ortamı ve çalışma temposu sınavdaki başarısına ister istemez etkiler,bence 15-20 net katkı sağlar.

Kuzey'in Hemşirelik özel sınıf oluşturması Ankara'daki öğrenciler için çok büyük bir avantaj ve şans.

Mehmetmus
Aday Memur
03 Temmuz 2019 09:58

HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ İÇİN 3. SINIFTAN BAŞLATAN ÜNİVERSİRELER HANGİLERİ ? BU KOU DA BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?

hasyaren.6
Yasaklı
05 Temmuz 2019 21:44

Bende 2 aydır birçok tanıdığımı ve onlarda arkadaşlarını Kuzey Akademinin hemşirelik sınıflara kayıt olmaya yönlendiriyorum.Aynı seviyede ders ve soru çözümü yapmak,beraber hazırlanmak başarıyı kesinlikle arttıracaktır.

nilceylin34, 5 yıl önce

DGS için hele ki sınava sayılı saat ve günler kala sistemli bir dershaneye kayıt olmanın ne kadar önemli ve kendime güvenmemi sağlıyor.Ben Hemşirelik seviye sınıfları için tanıdığım arkadaşlarımı yönlendirmiştim onlarda kayıtlarını oldu.Derslerimizi artık beraber çalışabileceğiz....

karacauzmez
Yasaklı
05 Temmuz 2019 21:56

DGS için Ankarada seçim yapılacaksa en kaliteli ve sistemli dershane gerçekten Kuzey:) Ben kendi adıma kefil olabilirim yeter ki sizde günlük çalışmalarınızı ve dershane uyumunuzu bozmayın.

hasyaren.6, 5 yıl önce

Bende 2 aydır birçok tanıdığımı ve onlarda arkadaşlarını Kuzey Akademinin hemşirelik sınıflara kayıt olmaya yönlendiriyorum.Aynı seviyede ders ve soru çözümü yapmak,beraber hazırlanmak başarıyı kesinlikle arttıracaktır.

karacauzmez
Yasaklı
05 Temmuz 2019 22:11

Sayfa bu sene çok düşük gibi çok az kişi bölümünü ve netini yazmış.Arkadaşlarınızı bu sayfaya lütfen yönlendirin ve herkes bölüm ve netini yazsın hepimiz bilgilenelim.Özellikle kazandıktan sonra net puan ve kazandığı ünv. yazarsa çok daha faydalı olur haksız mıyım?

06 Temmuz 2019 22:10

Bölüm net sayıları çok az yazılıyor genelde kavga,çekememe vb..durumlar yazılmış bence hiç hoş değil.Bazı arkadaşlarımız tecrübelerini çok güzel paylaşmışlar hepsine çok teşekkürler.

karacauzmez, 5 yıl önce

Sayfa bu sene çok düşük gibi çok az kişi bölümünü ve netini yazmış.Arkadaşlarınızı bu sayfaya lütfen yönlendirin ve herkes bölüm ve netini yazsın hepimiz bilgilenelim.Özellikle kazandıktan sonra net puan ve kazandığı ünv. yazarsa çok daha faydalı olur haksız mıyım?

06 Temmuz 2019 22:13

herkese dgs yolculuğunda ve dershanesinde güzel günler,sağlıklı sıhhatli çalışmalar dilerim.Başarılar sizinle olsun :)

hasyaren.6, 5 yıl önce

damlaberen57
Yasaklı
07 Temmuz 2019 21:47

Kuzey Akademi 2017 yılında benim Odtü'ye yerleşmemde çok etkiliydi. Vefa ve gönül borcum çok,kaç yıldır Tanıdığım Hocalarıma arkadaşlarımı hangi bölüm olursa olsun yönlendiriyorum.

hasyaren.6, 5 yıl önce

damlaberen57
Yasaklı
09 Temmuz 2019 16:33

Herkese özellikle sağlık bakanlığına atanacak arkadaşlarımıza bence hayırlı olsun demek düşer.29 bin alım hem kpss,hem de dgs için gelecek için umut verici bir durum.Hemşirelik DGS için dershaneye gidecek arkadaşlarımın sayısı kesinlikle gelecek için çok umut vadediyor.

hasyaren.6
Yasaklı
09 Temmuz 2019 16:43

Alımlarda ister sağlık bakanlığı, isterse memur alımları olsun her zaman pay en fazla 4 yıllık mezunlara veriliyor.29.000 ALIM dgs'ye kayıt olacak birçok arkadaşımı teşvik etti bence.Bana her gün hangi DGS dershanesine yazılalım demeye başladılar.

10 Temmuz 2019 21:44

Benim çevremdeki hemşirelik mezunu arkadaşlar DGS dershaneleriyle görüşmeye başlamışlardı bu stres ve dershane arayışı ve kayıtları hızlanmış.Sağlık Bakanlığı gerçekten çok güzel alımlar yapıyor ve yapacak.

damlaberen57, 5 yıl önce

Herkese özellikle sağlık bakanlığına atanacak arkadaşlarımıza bence hayırlı olsun demek düşer.29 bin alım hem kpss,hem de dgs için gelecek için umut verici bir durum.Hemşirelik DGS için dershaneye gidecek arkadaşlarımın sayısı kesinlikle gelecek için çok umut vadediyor.

poyrazadaliii
Yasaklı
11 Temmuz 2019 18:05

Bence dershanenin kalitesi ve Hoca tecrübesi ile öğrenci arkadaşlarımız çok başarılı olur diye düşünüyorum.He ki 29.000 sağlık personelinin alınacağının açıklanması birçok arkadaşımı dershane arayışına itti.

karakedi4466, 5 yıl önce

Hemşirelik özel sınıf ya da öğrencilerin özellikle matematik seviyesine göre sınflar oluşturulması bence çok iyi olur,öğrencide rekabet oluşturur ve netlerin artmasını sağlar bu düzenleme,Kuzey AKademiyi bu çalılmasından dolayı tebrik ederim

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi