Editörler : Pangaea
28 Eylül 2010 12:17

Celal bayar üniversitesi 100 lük not istiyor benim transkripte 100 lük yok

benim anlamadığım samsun üniveristesine başvuran arkadaşlarımın ortalamaları benden düşük olmasına rağmen yüzlük notları benden yüksek çünkü okulları öle yapmış bende yökün tablosunu kullanmıştım şimdi celal bayara başvururken ney kullanacağım ???

burcuu...
Aday Memur
28 Eylül 2010 12:23

yökün tablosunu kullancaksın arkadasım her unıversıte zaten yokun tablosunu esas alıyor

ozgecb
Aday Memur
28 Eylül 2010 12:25

evet yökün tablosunu kullanacaksın arkadaşım

meltemalper
Aday Memur
28 Eylül 2010 12:38

arkadaşlar üzgünüm ama her üniversite yökün tablosunu kullanmıor dumlupınar üniversitesi gibi matematikten ayşe varlı ortalaması 2.55 benim 2.60 o samsuna yerleşti ben yerleşemedim çünkü o dumlupınarda okuor ve o üni yökün tablosunu kullanmıor ben mecbur yökün tablosunu kullanacağım ama kaç kişi önüme geçti şimdiye kadar

meliharat
Kapalı
28 Eylül 2010 12:46

bende ıkısıde ısın garıbı bızımkı tam bok

ozgecb
Aday Memur
28 Eylül 2010 12:48

haklısın çok şaibeli işler oldu kaç aydır ama ara sor ben aradım sordum yökün tablosu olacak dediler herhangi bir yanlış bilgi olursa kaydınız iptal edilecek dediler ben duyduğumu söylüyorum yeterince magdur olduk daha fazla mağdur olmak istemiorum

diren23
Aday Memur
28 Eylül 2010 13:06

peki arkadaşlar benim hem 100 lük hem 4 lük yazıyo transkripte yinede yöke göre mi yazmam gerek

atacannn
Aday Memur
28 Eylül 2010 13:11

ARKADAŞLAR BİRŞEY SORACAM BENİM ORTALAMA 3,09 KENDİ OKULUMUN YÜZLÜĞÜNDE 76 AMA YÖKTE İSE 79 HANGİSİNİ YAZACAĞIM

annakara
Aday Memur
28 Eylül 2010 13:11

Yöke göre yazılacak tabi ki arkadaşlar.

fireflies
Aday Memur
28 Eylül 2010 13:39

arkadaşlar merhaba ben biraz önce cbü yü aradım ordaki adam sağolsun ilgilendi.cumhuriyet üniversitesi edebiyat mezunuyum ve transkripte yüzlük notum yazmıyor ama okulum bana kendi değişim tablosunu vermişti onaylayıp adama sordum yöke göre mi yazacam kendi okuluma göre mi diye eğer kayıt sırasında o belgeyle gelirsen kendi okuluna göre yaz dedi sizlerden bazıları da arayıp sorduğunu ve yöke göre yazın cevabı aldığını söylemiş kafam karıştı iyice napacaz bir daha mı arasam herkese farklı şey söylüyorsunuz diye yaa

magdurum83
Daire Başkanı
28 Eylül 2010 13:45

mezunlar online başvuru diyor ama ben yapamadım şifre uyumsuz diyor yapan varmı

fireflies
Aday Memur
28 Eylül 2010 13:46

mağdurum arkadaşım şifre yazan yere ve altındaki boşluğa aynı şifreyi yazıyorsun karşılaştırma için

nisanedebiyat
Genel Müdür
28 Eylül 2010 14:26

Bazı arkadaşlar yöke göre yazılacak diyor bazıları kendi okulumuzunkine göre diyor iyice aklım karıştı :(

nisanedebiyat
Genel Müdür
28 Eylül 2010 14:44

güncel

PeqqY
Aday Memur
28 Eylül 2010 16:32

arkadaşalr yöke göre yüzlük sisteme nası ulaşıcaz :S gugıla yazınca memurlarda paylaşılmış o çıkıyo...o doğrumu :S

nisanedebiyat
Genel Müdür
28 Eylül 2010 17:48

Arkadaşlar benim transkrıpte yüzlük notum yazmıyo ama okulumun öğrenci işlerinden 4lük notumun karşıluğı olan yüzlük notumu gösterir bi belge almıştım. Şimdi Manisa için yüzlük notumu yazsam olur mu? Bilgisi olan paylaşsın lütfen. Yöke göre yazacaktım ama yöke göre yazın diye birşeyde belirtmemişler. Aklım karışmıs durumda lütfen cevap??? Teşekkürler şimdiden..

nisanedebiyat
Genel Müdür
28 Eylül 2010 17:57

güncel

fireflies
Aday Memur
28 Eylül 2010 18:22

nisanedebiyat hocam bende de o belgeden var ve manisadaki görevliye telkefonda sorduğumda kayıta belgeyle gelirsen okolunun tablosuna göre yaz dedi ama burdaki birkaç arkadaş da yöke göre yazın dediler yazmış benim de kafam karışık yani..yalnız cbü'nün sitesinde Yerleşmeye hak kazananların, Online başvuruda beyan ettiği bilgiler ile kayıt esnasında teslim edeceği belgelerde yer alan bilgiler arasında çelişki olması durumunda, başvurusu geçersiz sayılacaktır gibi bir ifade var yani kanıtlayabiliyorsak yazalım derim

nisanedebiyat
Genel Müdür
28 Eylül 2010 18:26

Fireflies

benim işte okulumun öğrenci işleri başkanı tarafından onaylı yüzlük notumu yazan belge var elimde ama transkrıpte yazmıyo. Manısa da yöke göre yazın yüzlük notunuzu diye de belirtmemiş. Bilmiyorum ki ne yapsak..

nisanedebiyat
Genel Müdür
28 Eylül 2010 18:31

güncel

fireflies
Aday Memur
28 Eylül 2010 19:09

ben de kararsız kaldım ama kayıt sırasında o belgeyle gelsek sorun olmaz değil mi diye özellikle sordum yok dedi diğer görevliler gibi soruyu cvplayıp küt diye kapatmadı üstelik şaşırdım bile:)

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi