Editörler : swat3410

angarabebesi060606
Daire Başkanı
11 Kasım 2019 22:37

Karakola yüz metre ise neden asayiş büroya gittin asayiş büro 50 metremiydi
Vezneci34, 4 yıl önce
karakol la olay yeri arası 100 mt. dışarda ki ekiple 3 km mesafe de olduğu halde gelmediler 1 hafta geçmesine rağmen. tabi yoğun çalışıyo lardir Allah hepsinin yardımcısı olsun ayakları taşa değmesin ama insanın aklına art niyet te gelmiyor değil. neyse

angarabebesi060606
Daire Başkanı
11 Kasım 2019 22:39

Yedin içtin hesap kitlediler mekandan kadında kaldıramadın ondan sonra uğraşayım dedin eski numara bunlar!! Tek sorum şu bayanların çalışma izni olmadığını nerden biliyorsun:DDD
Vezneci34, 4 yıl önce
gece açık olan içkili bi mekanda çalışma izni olmayan yabancı uyruklu kadınların çalıştırılması. Yabancılar şube müdürlüğü ne bizzat gittim oradaki polisler dedi 155 i ara onlar 10 dakikada gelir işlem yapar goc idaresine heber verip geri gönderme merkezleri ne gotururuz dediler

Vezneci34
Aday Memur
11 Kasım 2019 23:22

deluganli polis merkezi amirliği binası 100 mt mesafede. Bina içinde karakol asayis büro çocuk büro yani 3 tane birim var. 155 aradım gelmedi. karakola gittiğimde yukarı çık asayis bakar dediler. bende asayişe çıktım onlar personel yok dedi. diğer husus bir is yerinin yabancı çalıştırması için 3 şart var 1.cisi aylık brüt satışlar 850.000 tl olması lazım 1. şart en az 20 türk işçi çalışması lazım 3. şart ise bilançoda ödenmiş sermayenin en az 150.000 tl olması lazım. söz konusu bu işyeri bu şartları sağlamıyor. ayrıca ben angaralı değilim pavyonlarda kendimi karılara yoldurmam. Sen herkesi angara lı sanıyon galiba. son bir husus o ilçenin kaymakamına sosyal medyadan durumu izah ettim iletişim numaramı bıraktım kaymakamın özel kaleminden aradılar konu hakkında inceleme yapacaklarmış.
angarabebesi060606, 4 yıl önce
Yedin içtin hesap kitlediler mekandan kadında kaldıramadın ondan sonra uğraşayım dedin eski numara bunlar!! Tek sorum şu bayanların çalışma izni olmadığını nerden biliyorsun:DDD

Vezneci34
Aday Memur
11 Kasım 2019 23:29

birşeyler biliyorsan konuş alim sansınlar yoksa sussss muhterem sansınlar
Düzpolis, 4 yıl önce

Kardeş senin bahsettiğin ihbar çok önemli bişey. Çalışan kadınların uyruğunu öğrenip konsolosluklarına başvuracaksın. Kendi ülkesinin polisi gelip gerekli işlemi onlar yapacaklar .. Takıldığın başka konu varsa ben her zaman buralardayım.

Vezneci34
Aday Memur
11 Kasım 2019 23:36

polis olmak için zamaninda sayısız yere gidip torpil yaptır haksız bi şekilde ise gir sonra böyle boş muhabbet yap. cehaletinle çok yasama6
Düzpolis, 4 yıl önce

Kardeş senin bahsettiğin ihbar çok önemli bişey. Çalışan kadınların uyruğunu öğrenip konsolosluklarına başvuracaksın. Kendi ülkesinin polisi gelip gerekli işlemi onlar yapacaklar .. Takıldığın başka konu varsa ben her zaman buralardayım.

salomon42
Genel Müdür
11 Kasım 2019 23:43

Adam bir soru sormuş kimi tiye almış kimi kızmış falan filan, arkadaşım senin sorunun cevabı şu, senin ihbar konusunun aciliyeti yok, inan ki polis normal işini bile yetiştiremiyor zatan bir de böyle ekstra iş çıkınca polis böyle konuları öteleyebildiği kadar öteler, ayrıca içki bir mekana gidip böyle bir konuda işlem yapabilmek için mekanın büyüklüğüne göre en az beş ve yirmi polis arası sayı gerektirir çünkü bu işlem sonrasında işyeri sahibine çok büyük meblağlar ceza geleceğinden zor bir işlemdir, ayrıca kaçak işçi çalışma konusu öncelikle sgk denetmenlerinin işi gibidir diye de poliste kanı olduğundan bu konuya pek asılma, ama bitirmeden şunu da söyleyim bu konu emniyet içerisinde en son yabancıların konusudur, yabancılar bu konuya bakmaz anlatmaya çalıştım ama karışık oldu galiba,.

Vezneci34
Aday Memur
11 Kasım 2019 23:49

Eyvallah sağolasın. Senin gibi ahlaklı ve yüksek karakterli insanlara her alanda ihtiyaç var. Çok teşekkür ederim kendine iyi bak.
salomon42, 4 yıl önce

Adam bir soru sormuş kimi tiye almış kimi kızmış falan filan, arkadaşım senin sorunun cevabı şu, senin ihbar konusunun aciliyeti yok, inan ki polis normal işini bile yetiştiremiyor zatan bir de böyle ekstra iş çıkınca polis böyle konuları öteleyebildiği kadar öteler, ayrıca içki bir mekana gidip böyle bir konuda işlem yapabilmek için mekanın büyüklüğüne göre en az beş ve yirmi polis arası sayı gerektirir çünkü bu işlem sonrasında işyeri sahibine çok büyük meblağlar ceza geleceğinden zor bir işlemdir, ayrıca kaçak işçi çalışma konusu öncelikle sgk denetmenlerinin işi gibidir diye de poliste kanı olduğundan bu konuya pek asılma, ama bitirmeden şunu da söyleyim bu konu emniyet içerisinde en son yabancıların konusudur, yabancılar bu konuya bakmaz anlatmaya çalıştım ama karışık oldu galiba,.

salomon42
Genel Müdür
11 Kasım 2019 23:49

Düzeltme (mobil telefonun azizliği) pek asılma, olacaktı,, yabancılar derken yabancılar büroyu bazı yerlerde yabancılar şubeyi kastettim., iyi geceler.

salomon42
Genel Müdür
11 Kasım 2019 23:57

25 yıldır sokaklarda en pis yerlerde çalışıyorum şurda bir aydır kıyak bir yerde çalışıyorum, meslek ilkelerinden taviz vermem bunlardan vatandaşlarla ilgili olanlardan bazıları şunlardır, köylü Mehmet emmiye de, holding sahibine de, profesör de aynı saygıyı gösteririm, beyefendi diye hitap ederim anlamayan olursa kim olduğu farketmez odunu çıkarırım, vezneci kardeşim çok iyi polislerimiz de vardır ama sanal aleme pek gelmezler, size de iyi geceler.

EL CHAPO
Genel Müdür
12 Kasım 2019 13:16

vezneci taktin sende yabanci kadin calistirmaya

o kadar rahatsiz oluyosan bizzat git savciliga dilekce ver ozaman islem yapilir.

talep varli arz da var demekki . bolge insani merakli demekki yabancilara ki gidiyor .

EL CHAPO
Genel Müdür
12 Kasım 2019 13:24

egmgov.tr den online ihbardan ihbar yap islem yapiliyor

angarabebesi060606
Daire Başkanı
12 Kasım 2019 23:53

Anlaşıldı pavyonda eskiden Çalışmıssın kovmuşlar nerden biliyorsun adamların gelirini giderini ayrıca yabancı şartı için yüzde 30 şartı vardır rakip pavyonun patronunun gazıyla konuşma neyse özbek abla kaç paranı yedi bi anlat hele:DD
Vezneci34, 4 yıl önce
deluganli polis merkezi amirliği binası 100 mt mesafede. Bina içinde karakol asayis büro çocuk büro yani 3 tane birim var. 155 aradım gelmedi. karakola gittiğimde yukarı çık asayis bakar dediler. bende asayişe çıktım onlar personel yok dedi. diğer husus bir is yerinin yabancı çalıştırması için 3 şart var 1.cisi aylık brüt satışlar 850.000 tl olması lazım 1. şart en az 20 türk işçi çalışması lazım 3. şart ise bilançoda ödenmiş sermayenin en az 150.000 tl olması lazım. söz konusu bu işyeri bu şartları sağlamıyor. ayrıca ben angaralı değilim pavyonlarda kendimi karılara yoldurmam. Sen herkesi angara lı sanıyon galiba. son bir husus o ilçenin kaymakamına sosyal medyadan durumu izah ettim iletişim numaramı bıraktım kaymakamın özel kaleminden aradılar konu hakkında inceleme yapacaklarmış.

angarabebesi060606
Daire Başkanı
12 Kasım 2019 23:55

İstanbulda çalışmış olan ayıkır mevzuya özbekler yolmuş belli .. yok ailem çocuğum var diyorsun çalışma iZni olan kadınşar çalışırsa çoluk çocuk ailene zararı olmazmı :) ama senin derdin belli özbeklere selam :))
EL CHAPO, 4 yıl önce

vezneci taktin sende yabanci kadin calistirmaya

o kadar rahatsiz oluyosan bizzat git savciliga dilekce ver ozaman islem yapilir.

talep varli arz da var demekki . bolge insani merakli demekki yabancilara ki gidiyor .

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi