Editörler : F16 Gökçen
«456789101112131415»

Overall Picture1
Aday Memur
13 Mayıs 2019 15:27

BU NE CESARETTİR YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM...BENİ MUTLAKA ARA...

Sürecinizde başarılar dilerim : )

ozibozi1, 5 yıl önce

sizinle mülakatta tanışmak isterim. beraber yazdıklarımızı okuyup güleriz.

Overall Picture1
Aday Memur
13 Mayıs 2019 15:29

@unknownperson

İlim ilim bilmektir İlim kendin bilmektir. Sen kendini bilmezsin. Ya nice okumaktır. Hem bilinmeyen kişisiniz hem de cevap bekliyorsunuz. Tanımadığım kişilerle konuşmuyorum, lütfen daha fazla rahatsız etmeyiniz.

unknownperson, 5 yıl önce
@overall picture 1 Gerçekten yorumlarınızı hayretle okudum kimin nereye başvurduğu sizi neden ilgilendirir anlamadım

unknownperson
Aday Memur
13 Mayıs 2019 16:08

Gerçekten komiksiniz ve kendinizle çelişiyorsunuz madem tanımadığınız kişilerle konuşmuyorsunuz tanımadığınız kişilere de yorum yapmaktan vazgeçmelisiniz!
Overall Picture1, 5 yıl önce

@unknownperson

İlim ilim bilmektir İlim kendin bilmektir. Sen kendini bilmezsin. Ya nice okumaktır. Hem bilinmeyen kişisiniz hem de cevap bekliyorsunuz. Tanımadığım kişilerle konuşmuyorum, lütfen daha fazla rahatsız etmeyiniz.

ozibozi1
Aday Memur
14 Mayıs 2019 14:24

Sonraki asamayla ilgili mail alan oldu mu?

Gençler0606
Memur
14 Mayıs 2019 21:53

Henüz bir hareketlilik yok bekliyoruz.

ozibozi1, 5 yıl önce
Sonraki asamayla ilgili mail alan oldu mu?
15 Mayıs 2019 12:08

ben davet aldım fakat siteye giriş yapamıyorum

unknownperson
Aday Memur
15 Mayıs 2019 12:19

Evet site şu anda çok yavaş
Pnrrey, 5 yıl önce

ben davet aldım fakat siteye giriş yapamıyorum

ozibozi1
Aday Memur
15 Mayıs 2019 13:13

Arkadaslar bende davet aldim. Tarihle ilgili bilginiz var mi?

Endofmarchisspring
Aday Memur
15 Mayıs 2019 13:25

Mülakat tarihlerine kadar gelebilen var mı? Çok yavaş site

Aysimak.
Aday Memur
15 Mayıs 2019 13:35

Mayısın 20sinden 23üne kadar tarihler Ankara ve İstanbulda arkadaşlar

Overall Picture1
Aday Memur
15 Mayıs 2019 14:29

nazarın değiyor. yüreğin varsa isminizi açıklarsınız. öyle bilinmeyen numara olmakla olmuyor bu işler..

unknownperson, 5 yıl önce
Evet site şu anda çok yavaş

anmfries
Aday Memur
15 Mayıs 2019 16:50

ben sisteme giriş yapamıyorum, aynı durumda olan var mı ?

pebleiron
Aday Memur
15 Mayıs 2019 16:57

Giremeyenler kapatıp maildeki linke tekrar tıklayarak girsinler. Ben de çok zorlandım. Her seferinde bu yöntemle girebildim.

melodrama5
Aday Memur
15 Mayıs 2019 17:07

Arkadaşlar benim gibi siteye giriş yapamayan var mı ? Sürekli Yanlı Şİfre hatası alıyorum

anmfries
Aday Memur
15 Mayıs 2019 17:08

ben kariyer.net ten başvurmuştum. denizbankta özgeçmişim yok. aynı durumda olan var mı ?

melodrama5
Aday Memur
15 Mayıs 2019 17:17

Yeni hesap açıp denediğiniz de hata mesajı alıyormusunuz ?

anmfries, 5 yıl önce

ben kariyer.net ten başvurmuştum. denizbankta özgeçmişim yok. aynı durumda olan var mı ?

anmfries
Aday Memur
15 Mayıs 2019 17:22

yeni hesap nasıl açacağım ki ? ismim ve soyismim sistemde kayıtlı

melodrama5, 5 yıl önce

Yeni hesap açıp denediğiniz de hata mesajı alıyormusunuz ?

melodrama5
Aday Memur
15 Mayıs 2019 17:26

İşte bende aynı durumdayım. Kariyer.netten başvuru yapmama rağmen sistemde kayıtlı görünüyorum o yüzden yeni hesap açtırmıyor. Yeni şifre almaya çalışıyorum olmuyor. Ben insan kaynaklarını departmanını aradım sizlerde arayın anlatın durumunuzu. Bana en sonra sorununuzla ilgileniyoruz haber bekleyin dendi.

anmfries, 5 yıl önce

yeni hesap nasıl açacağım ki ? ismim ve soyismim sistemde kayıtlı

anmfries
Aday Memur
15 Mayıs 2019 17:29

çok teşekkür ederim. ben de mail atıyorum vb. dönen kimse olmadı. siz en son ne zaman aramıştınız? halen sorununuz çözülmedi mi ?

melodrama5, 5 yıl önce

İşte bende aynı durumdayım. Kariyer.netten başvuru yapmama rağmen sistemde kayıtlı görünüyorum o yüzden yeni hesap açtırmıyor. Yeni şifre almaya çalışıyorum olmuyor. Ben insan kaynaklarını departmanını aradım sizlerde arayın anlatın durumunuzu. Bana en sonra sorununuzla ilgileniyoruz haber bekleyin dendi.

melodrama5
Aday Memur
15 Mayıs 2019 17:33

ben ilk 13.50 de iletişim kurdum. İk yetkilisi önce mailime yeniden şifre sıfırlama ve aktivasyon linki yönlendirdi bunları deneyin olmazsa tekrar ararsınız dedi. Olmayınca tekrar aradım bu sefer başka bi yetkili güncelleme işlemi yapılıyordu onla ilgili bi sorun olabilir yetkililere bildiricem dedi. En son 16.10' da aramışım yetkililere isminizi ve sorununuzu aktardık size dönüş yapacağız bekleyin dendi hala bekliyorum. Benim tahminim sistem yeni şifre vermiyor hiç bir şekilde bize ulaşın kısmından attıgım mail de gitmemiş kendilerine. Bence sistemi düzeltmeye çalışıyorlar ondan sonra herkesin sorunu düzelecek ama inşallah bu gece bitirirler çok vaktimiz yok. Ben olmazsa yarın sabah yeniden arıyacağım

anmfries, 5 yıl önce

çok teşekkür ederim. ben de mail atıyorum vb. dönen kimse olmadı. siz en son ne zaman aramıştınız? halen sorununuz çözülmedi mi ?

Toplam 322 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi