Editörler : crops35
07 Ocak 2022 08:28

Kurumlar Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

Herkese merhaba. Bildiğiniz üzere EKPSS tercihleri başlayacak. Bu başlık altında aşağıda yer alan kurumlar ve ünvanlar için maaş ve özlük haklarının hangisinin daha iyi olduğu hakkında bilgi verir misiniz?

Adalet Bakanlığı - Memur

AFAD - Enformasyon MemuruA

ile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - Memur, Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni, Bilgisayar İşletmeni

Üniversiteler - Memur ve Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

Büyükşehir Belediye Başkanlıkları - Memur ve Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

Dışişleri Bakanlığı - Bilgisayar İşletmeni

Gelir İdaresi Başkanlığı - Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

Gençlik ve Spor Bakanlığı - Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

Helal Akreditasyon Kurumu - Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

İl Özel İdareleri - Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

Milli Eğitim Bakanlığı - Memur

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı - Memur

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı - Memur

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü - Memur

valonqar
Aday Memur
07 Ocak 2022 11:56

büyükşehir belediyelerinde sts vardır, normal memurdan biraz daha fazla maaş alırlar. diğer yerlerin maaşları hemen hemen aynıdır. üniversiteler çakılı kadrodur, tayin ve nakil işlemleri çok daha zordur. bakanlık merkezlerinde servis ve lojman imkanı vardır.

Mr.Patient
Aday Memur
09 Ocak 2022 06:21

Teşekkür ederim

Türkiyeliyim
Aday Memur
09 Ocak 2022 10:51

İl özel idaresi ve Kültür Müdürlüğü daha güzel kurumlar, diğer kurumlar sıkıntı ve stres... hayırlı olsun.

Produss
Daire Başkanı
09 Ocak 2022 11:21

Afad 7/24 esasına göre çalışır

Türkiyeliyim, 2 yıl önce
İl özel idaresi ve Kültür Müdürlüğü daha güzel kurumlar, diğer kurumlar sıkıntı ve stres... hayırlı olsun.

üçbuçukali
Müsteşar Yardımcısı
09 Ocak 2022 11:35

sgk disinda nereye gidersen git iyidir

sgk yi aklindan bile gecirme

yogunluk yorgunluk stres ve ayni maas diger kurumlarla

pelin18
Aday Memur
28 Eylül 2022 13:35

arkadaşlar bu ilçe belediyelerinde çalışan güvenlik arkadaşların çalışma şartları nasıl saatleri maaşları konu hakkında bilgisi olan varmı yardımcı olurmsunuz ?

tolgperperek
Daire Başkanı
28 Eylül 2022 16:20

belediyeler ve özel idarelerde iyi maaş ve ek alırsın basit belli bir işi yaparsın

pelin18
Aday Memur
28 Eylül 2022 16:35

benim merak ettiğim güvenlik görevlisinin nasıl çalıitığı saatleri ve kadrolu mu çalışıyorlar bilginiz varmı acaba

tolgperperek, 2 yıl önce

belediyeler ve özel idarelerde iyi maaş ve ek alırsın basit belli bir işi yaparsın

TheCezzar
Aday Memur
29 Eylül 2022 15:37

Aile ve sosyal hizmetleri yazmanı tavsiye etmem. Bir çok kişi rahat diye yaz diyor ama sana şöyle söyleyeyim , 17 Şubat da kurumu yazıp atananların %45'i agustos da %45 i temmuzda iş başı yaptı %10 kalan hala iş başı yapmadı. Memurluga engel olmayan sabıkan, arşiv kaydın hatta Hükmün açıklamasının geri bırakılması kararı dahi aldıysan sakın yazma o kalan %10 gibi aylarca beklersin. Diger bakanlıklarda iş başı Mayıs Haziran da bitti.

firatkaran
Memur
01 Ekim 2022 17:03

SGK ek ödeme almıyor mu? Ben üniversite memuruyum. Hiç bir ek ödememiz yok, sadece maaş. Tayin hakkımız yok. Bunlardan dolayı SGK'ya başvurmaya düşünüyorum. SGK nın personel açığı olduğu söyleniyor. Rica etsem SGK nın çalışma şartları nasıldır anlatır mısınız?

üçbuçukali, 2 yıl önce

sgk disinda nereye gidersen git iyidir

sgk yi aklindan bile gecirme

yogunluk yorgunluk stres ve ayni maas diger kurumlarla

lunamar
Aday Memur
03 Ekim 2022 11:32

SGM lerde memurların iş yükü inanılmaz fazla. Ücret açısından hiç bir artısı yok. Gün boyu gelen vatandaşla uğraşırsın. Eleman açığı var = iş yükü çok

firatkaran, 2 yıl önce

SGK ek ödeme almıyor mu? Ben üniversite memuruyum. Hiç bir ek ödememiz yok, sadece maaş. Tayin hakkımız yok. Bunlardan dolayı SGK'ya başvurmaya düşünüyorum. SGK nın personel açığı olduğu söyleniyor. Rica etsem SGK nın çalışma şartları nasıldır anlatır mısınız?

üçbuçukali
Müsteşar Yardımcısı
03 Ekim 2022 12:09

SGK hiç bir artı ek ödeme almıyor

üniversiteden hiç bir artısı yok

ama yine de gelip ben 2 yılda 1 af görmek isterim

vatandaş ve iş yoğunluğuna bayılırım dersen gelebilirsin :))

firatkaran, 2 yıl önce

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi