Editörler : Pangaea

Faramir66
Şube Müdürü
22 Eylül 2021 13:53

60 puanla atananlar çıkabilir mi site kasıyor :d

Ozelegitim61, 3 yıl önce

Pazartesi günü seni etiketleyeceğim. En ucuz olanından. El de sallayacağım, orta parmak sende kalabilir. Sana lazım edecek. :)

unrealworld
Aday Memur
22 Eylül 2021 14:10

Öğretmen adayları ne güzel de eğitimcilere yakışır şekilde tartışıp genç nesillere iyi örnek oluyor böyle.Sizlere acımıyorum çünkü çocukken aileniz iyi eğitim vermemiş olabilir,okula gittiğinizde öğretmenleriniz iyi eğitim vermemiş olabilir, konuştuğunuz arkadaşlarınız sizlere güzel örnek olmamış olabilir.Ahlak kavramınız işlem öncesi dönemde kalmış da olabilir.Bu şekilde tartışanlara acıma lüksüm yok zira siz atmden para çekerken geride bıraktığınız sizlere benzeyen öğrencilerinize üzülüyorum şimdiden.

Valarmorgulis
Kapalı
22 Eylül 2021 15:49

Bi sus bi huzur ver çocuk. Boş konuşmanın da bir adabı vardır.

Englishtch, 3 yıl önce

puanin açiklanmadan gelen atama seni̇n deği̇ldi̇r. kanunlardan da mi haberi̇ni̇z yok,bu ne cahi̇lli̇k!! bi̇rkaç gün sonra bi̇z terci̇h yaparken asil si̇z susup oturacaksiniz kenarda:)))karma atama i̇ptal oldu bi̇le. si̇z hayal görmeye devam edi̇n. yok öyle beleşten atama!!!

edit : forum içerisinde mesajlarımızı lütfen küçük harflerle yazalım.

2021özel
Aday Memur
22 Eylül 2021 16:42

Atanamamak kafana vurmuş senin:)) sizin gibi benciller atanmasınlar zaten. Sözlerine dikkat edersen de iyi olur, eğitimcisin ya hani canım :)çok dikkat et kendine pazartesi görüşelim:))

Englishtch, 3 yıl önce

hıııı hıııı yaparsın sen.Sana el sallayacağım pazartesi günü ama ortada baş parmak olanından:)))))

Englishtch
Aday Memur
22 Eylül 2021 16:46

siz daha çok beklersiniz kontenjanlar açıklansın diye:)))olmayan kontenjanla nasıl tercih yapacaksın çok merak ediyorum.Siz bu sözlerden fazlasını hakediyorsunuz da anca bu kadar:))

2021özel, 3 yıl önce

Atanamamak kafana vurmuş senin:)) sizin gibi benciller atanmasınlar zaten. Sözlerine dikkat edersen de iyi olur, eğitimcisin ya hani canım :)çok dikkat et kendine pazartesi görüşelim:))

Ozelegitim61
Şube Müdürü
22 Eylül 2021 16:49

Sen ne arsız bi insansın. :D Nasıl da inandırmış kendini. :DDDDD

Englishtch, 3 yıl önce

siz daha çok beklersiniz kontenjanlar açıklansın diye:)))olmayan kontenjanla nasıl tercih yapacaksın çok merak ediyorum.Siz bu sözlerden fazlasını hakediyorsunuz da anca bu kadar:))

2021özel
Aday Memur
22 Eylül 2021 16:53

Tebrikler yılın arsızı seçildiniz:)))

Englishtch, 3 yıl önce

Englishtch
Aday Memur
22 Eylül 2021 16:54

Allah aşkına etiketle,geç kalma sakın:)) Tercihlerini yaparken etiketle tamam mı? Gerçi olmayan kontenjanla nasıl tercih yapacaksanız artık:) sahi sen bu işte bir gariplik sezmiyormusun gerçekten? Neyse tercih yapabilirsen bana yazmayı da unutma:))

Ozelegitim61, 3 yıl önce

Pazartesi günü seni etiketleyeceğim. En ucuz olanından. El de sallayacağım, orta parmak sende kalabilir. Sana lazım edecek. :)

Englishtch
Aday Memur
22 Eylül 2021 16:57

seni ilgilendiren bir durum yok hocam.Sana birşey dediğim yok.Bazı insanlar bazen birşeyleri hakederler.Yazılanları iyice bir okumanı tavsiye ederim.

2021özel, 3 yıl önce

Englishtch
Aday Memur
22 Eylül 2021 17:05

sizden daha arsızını,sizden art niyetlisini görmedi şu kpss camiası.Sınav puanı açıklanmadan arsızca hak arayışına giren de sizlersiniz.Daha fazla sizinle muhatap olmayacağım,son sözü yeni açıklanacak olan takvim söyleyecek,benim birşey dememe gerek kalmayacak zaten:)))

Bu arada takvim gerçekten iptal oldu,ister gülüüün ister ağlayın..bu kadar kesin konuştuğuma göre var demekki bir bildiğim.hadi size uğurlar ola.

2021özel, 3 yıl önce

Tebrikler yılın arsızı seçildiniz:)))

Englishtch
Aday Memur
22 Eylül 2021 17:16

Boş yapma hocam,işine bak.! bence şu ortamda sen kendine acı,kimsenin kimseye acımasına ihtiyaç yok.Kimsenin eğitimi ,ailesi bilmem nesi seni hiiiç mi hiç ilgilendirmez.Ahlak timsali aramıyoruz burda.

unrealworld, 3 yıl önce

Öğretmen adayları ne güzel de eğitimcilere yakışır şekilde tartışıp genç nesillere iyi örnek oluyor böyle.Sizlere acımıyorum çünkü çocukken aileniz iyi eğitim vermemiş olabilir,okula gittiğinizde öğretmenleriniz iyi eğitim vermemiş olabilir, konuştuğunuz arkadaşlarınız sizlere güzel örnek olmamış olabilir.Ahlak kavramınız işlem öncesi dönemde kalmış da olabilir.Bu şekilde tartışanlara acıma lüksüm yok zira siz atmden para çekerken geride bıraktığınız sizlere benzeyen öğrencilerinize üzülüyorum şimdiden.

Ozelegitim61
Şube Müdürü
22 Eylül 2021 17:47

Hüüüüüüüüüü

Beratttt
Şef
22 Eylül 2021 19:00

Ya anlamadığım şu bu 2020 puanıyla atanmak isteyenler 2021 sınavına girmedi mi yeni sınavaçıklanmış adam hala eski puanda eski puan adalet şu sadece 2021 puanıyla atama yapmak çünkü tüm adaylar bu sınava girdi bu kadar yüzsüzlük olamaz ne yani 2021 puanımız elimizde çöp olsun sen iki yıl önceki puanınla atan ki bu sınavada girmişsin

Ozelegitim61
Şube Müdürü
22 Eylül 2021 19:05

Hocam ne desen boş. Gruplarda kendi kendilerini fişekleyip buralarda sallıyorlar. :)

Beratttt, 3 yıl önce

Ya anlamadığım şu bu 2020 puanıyla atanmak isteyenler 2021 sınavına girmedi mi yeni sınavaçıklanmış adam hala eski puanda eski puan adalet şu sadece 2021 puanıyla atama yapmak çünkü tüm adaylar bu sınava girdi bu kadar yüzsüzlük olamaz ne yani 2021 puanımız elimizde çöp olsun sen iki yıl önceki puanınla atan ki bu sınavada girmişsin

Beratttt
Şef
22 Eylül 2021 20:15

Benimle birlikte 2021 sınavına girmişsin seni belliki silindir gibi ezmişim sonra mıy mıy hemede eski puanlar gelsin yok öyle yağma geçeceksin onu kabiliyetin madem yeterliydi bu sınavda geçecektin rakibini

Faramir66
Şube Müdürü
23 Eylül 2021 00:12

Yarın kontenjanların açıklanacağı ve 2020ye verileceği söyleniyor twitterda. Bekleyip görelim ilginç bir gün olabilir.

The Knight
Memur
23 Eylül 2021 01:30

senden öğretmen değil kaz çobanı bile olmaz bi de özel eğitim yazmış yazık o cocuklara.

Ozelegitim61, 3 yıl önce

Hocam ne desen boş. Gruplarda kendi kendilerini fişekleyip buralarda sallıyorlar. :)

mehmetsevinc35
Aday Memur
23 Eylül 2021 05:32

MEB takviminde değişikliği olmaz adamlar açıksa 20, 21 beraber olacak dedi ve olay bitti Pardon yanlış yaptık atama şu grubun demezler Bakan altını çizerek ek atama değil yeni atama dedi YENİİİ

Ozelegitim61
Şube Müdürü
23 Eylül 2021 07:38

Baak uçuyorsun

The Knight, 3 yıl önce

senden öğretmen değil kaz çobanı bile olmaz bi de özel eğitim yazmış yazık o cocuklara.

özgür2103
Aday Memur
23 Eylül 2021 08:52

Adamlar 2020 de girmiş,1sene gecerliliği olan sınav puanini hala kullanmaya çalışıyor ve bunun ciddi ciddi kendi haklari olduğuna inaniyor komik...psikolojik destek almaniz gerek.takvim degisirse sadece sizi cikartmak için degişir,2021 puani aciklaninca sizin puanlar kuş olup uçtu.eger 2020 ile alim yapilacak olsaydi basvuruyu 16bsindan once acarlardi

Toplam 103 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi