Editörler : Lanet
17 Kasım 2013 01:22

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü sosyolog alımı hakkında..

goc ıdaresı genel mudurlugunun ankaraya sosyolog alımı var kasım atamasında..yenı kurulan bır bırım oldugu ıcın cok kararsızm pek bılgı edınemedım..calısma kosulları neler ozluk hakları vb konularda bılgınız varsa lutfen yardımcı olurmusunuzz

simurx
Aday Memur
18 Kasım 2013 23:16

yeni kurulan bir birim bu yüzden kimse bu konullarda net bi cevap veremez. ancak yeni kurulan bir birim olduğu için ilk etapta iş yükü biraz fazla olabilir. özlük haklarına gelince diğer kurumlarda ki sosyologlarla üç aşağı beş yukarı aynıdır. bide şuan göç e ayrılan bina tadilatta olduğu için bi süre tıkış tıkış odalarda çalışmak zorunda kalibilirsiniz.

eseras
Aday Memur
19 Kasım 2013 10:38

hocam tesekkurler oncelıkle cevabınız ıcın..sız nerde calısyrsunz ıc ıslerı bakanlıgında mı... ben yenımahallede dıye bılıyorum bınası orası gecıcı bınası mı acaba..pekı tayın durumlarında nasıl bır yer bılgıız var mı maas durumları hakkında da... cok soru var ben de kusura bakmayın

simurx
Aday Memur
19 Kasım 2013 11:25

ben nüfus genel müd. çalışıyorum. göçün binası daimi bina ve hemen nüfus genel müd. yanında demetevlerde ki il jandarmanın karşısında. açıkçası bizim kurumda sosyolog olmadığı için maaşlarınız ne olur bilemem ama aşağı yukarı diğer kurumlardakilerle aynı olur die düşünüyorum . yeni açılacak bir yer olması ve teşkilatının bütün illere yayılacağı düşünülürse tayin alabileceğinizi düşünüyorum. umarım yardımcı olabilmişimdir.

eseras, 10 yıl önce

hocam tesekkurler oncelıkle cevabınız ıcın..sız nerde calısyrsunz ıc ıslerı bakanlıgında mı... ben yenımahallede dıye bılıyorum bınası orası gecıcı bınası mı acaba..pekı tayın durumlarında nasıl bır yer bılgıız var mı maas durumları hakkında da... cok soru var ben de kusura bakmayın

eseras
Aday Memur
19 Kasım 2013 12:21

tabı hocam teskkur ederm cevplrınız ıcın..seyahat ve alana cıkma engelı olmayan dıye bır ıbare koymuslar ne demek bılmıyorum ılk defa alınacagı ıcın sosyolog hersey belırsız yarın gıdıp bır bakıcamm ortama ama cok cevap alabılecegımı sanmıyorum..bır de hocam pekı ıc ıslerı bakanlıgından baska bır kuruma gecmek kolay mı kurum degsıklıklerınde zorluyrmu kurum olarak sızce hıc sahıt oldunuzmu boyle bı duruma..servıs ımkanı var mı calısanlarına bır de

simurx
Aday Memur
19 Kasım 2013 19:02

şuan hizmet binaları faliyete geçmediği için çalışma alanları biraz dağınık bu sizi yanıltmasın. sosyal alanda bir yağın araştırma yapacağınız için farklı şehirlerde çalışma yapmanız gerekebilir seyhat hussunu bu nedenle yazmışlardır diye düşünüyorum. üst bir kadroya geçişte asla sıkıntı çıkarmadılar ancak aynı sevyede ve tayin olayında işin içine malasef torpil girebiliyor.

eseras, 10 yıl önce

tabı hocam teskkur ederm cevplrınız ıcın..seyahat ve alana cıkma engelı olmayan dıye bır ıbare koymuslar ne demek bılmıyorum ılk defa alınacagı ıcın sosyolog hersey belırsız yarın gıdıp bır bakıcamm ortama ama cok cevap alabılecegımı sanmıyorum..bır de hocam pekı ıc ıslerı bakanlıgından baska bır kuruma gecmek kolay mı kurum degsıklıklerınde zorluyrmu kurum olarak sızce hıc sahıt oldunuzmu boyle bı duruma..servıs ımkanı var mı calısanlarına bır de

eseras
Aday Memur
19 Kasım 2013 21:17

evet hocam bugun gttım kurumu gormeye.. yenı bınaya tadılatı bıtınce gecıceklermıs oraya ama su anda kaldıkları yerde gayet guzeldı.. ylnız soyle bır durum varmıs sosyologları ıl mudurluklerıne verecklermıs genel mudurlukte uzman yardımcıları calısacakmıs o yuzden aklım kaldı bıraz orda :)..onun dısında evet belırsızlıkler var ama bekledıgımden ıyı geldı duyduklarım ama yıne en ıyı tabı kurumda calısan sızler daha deneyımlı oldgunuz ıcın ısın ıcyuzunu bılemycez gırıp ıse baslamadıktan sonra

gokimail
Memur
20 Kasım 2013 16:34

Göç İdaresi yazmayı düşünüyorum ama tüm ilçeler diyor. yani ilçelere gitme durumumuz olabilir mi. Ben şehir merkezi olursa tercih etmeyi düşünüyorum.

eseras
Aday Memur
20 Kasım 2013 18:37

hangı bolumden grceksınız hocam sız

Cellgy
Aday Memur
21 Kasım 2013 22:56

Merhaba, ben Göç İdaresi Ankara Çözümleyici ve Programcı kadrolarını yazmayı düşünüyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? Nerde oluruz ne iş yaparız ? Maaşlar ve atanma durumu nasıl olur ?

Teşekkürler.

Yalçın.37
Aday Memur
25 Kasım 2013 15:58

Puanın kaç cellgy kardeş?

emotionnnnn
Memur
27 Kasım 2013 10:40

valiliklere bağlı birimlerde olacakmış çalışma alanı illerde yani

gokimail
Memur
27 Kasım 2013 10:48

Hocam bilgi kesin mi duyum mu? Arkadaşım göç genel müdürlüğünü aradı valiliklerde değil de kaymakamlıkta çalışılacakmış yani ilçe olma ihtimali kesin gibi.

emotionnnnn, 10 yıl önce

valiliklere bağlı birimlerde olacakmış çalışma alanı illerde yani

emotionnnnn
Memur
27 Kasım 2013 12:04

Bende aradım valiliklerin belirlediği binalar olacak dedi teşkilat yenı kuruluyor önce illerde başlatırlar dıye düşünüyorum her branşı bilemıycem yinede aslında kımse tam olarak bilmiyor

emotionnnnn
Memur
27 Kasım 2013 12:09

Tekrar aadım kurumun kendine ait nufus müdürlüğü emniyet müdürlüğü gbi binası olacakmış ilk olarak mesela yüm ilçeler taşra yazıyor ya klavızda ilk olarak ile gerekli görülürse o işin ilçesine verikcekmiş

subaşı17
Şef
27 Kasım 2013 14:36

Ardaşlar malum 11 Nisan 2013 tarihli resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6458 sayılı yasada ihdas edilen kadrolar bellidir, atamalar tercihler yapılıyor; ancak önamli olan İl Göç Müdür Atamaları hakkında açıklama yapılmıyor, gerçi İl müdürlükleri 31Ağustosta Resmi Gazete yayınlanarak yürürlüğe giren yapılan değişiklikle Görevde yükselme yönetmeliğinin dışında bırakılmıştır. İl Göç müdürlüğü ile ilgili atamalarla ilgili bilgisi olan varsa bilgilendirsin. Düşüncen Referansı kuvvetli olan atanacak......

emotionnnnn
Memur
27 Kasım 2013 14:41

Merkezi atama ve referans mümkün müdür ?

emotionnnnn
Memur
27 Kasım 2013 14:44

Görevlendirilen persoelinde pek fazla bilgisi yok oyuzden eğer atanırsak çalışıp herşeyi birebir görcez

eseras
Aday Memur
27 Kasım 2013 16:22

referans naıl ya mumkun mu boyle bır sey

emotionnnnn
Memur
27 Kasım 2013 16:54

Merkezi atama adı üzerinde imkansız

subaşı17
Şef
28 Kasım 2013 13:55

Referans ile kastım İl Göç Müdürü atamasından bahsediyorum arkadaşlar memur atamasından bahsetmiyorum

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi