Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
09 Ocak 2020 22:57

Forum nereye gidiyor.
Bütün forumları gezdim baktım, kimi kurum personeli derdini anlatmis, kimisi yukselme hakkinda bilgiler vermis, kimisi mahkeme kararlarinin kac gunde uygulanmasi gerektigini sormus vs vs. Adalet Bakanlığı'nın forumuna girin yılın 365 günü personel al sureci ile ilgili. Tabiki olacak insanlar bilgilenmek istiyor ve heyecanla bekliyorlar ancak bu sekilde Adalet Bakanlığı forumu anlamini yitirmektedir. Bu nedenle forumun iki bölüme ayrilarak bu alim ile ilgili ozel bir bölüm acilmasi gerektiğini düşünüyorum. Eminim millet girip surekli bu alim ile ilgili basliklari gore gore foruma girmeyi birakti. Dikkate alinmasi temennisiyle...
09 Ocak 2020 23:00

Katılıyorum.

Sefas2f2
Şef
10 Ocak 2020 09:17

mühim bir konu

mahmutt159
Daire Başkanı
10 Ocak 2020 12:36

Bu forum tamamen boş'a dönmüş eskisi gibi değil.

Memurlar kendi problemlerini anlatıyor ordan bi tanesi çıkmış "beğenmiyorsan istifa et kardeşş"

Nasıl bir zihniyete dönmüş anlamadım forum. Herhangi bir meslekle olumsuz yorum yapmaya gelmiyor kendi problem sorunları anlatmaya gelmiyor.

Bu yüzden artık forumdaki tüm konular Alım ne zaman açılcak, kaç puana düşer, istanbul ne zaman açıklanıyor, duyum alan varmı, kaç puana düşecek gibi gibi

Hele şu maaş konularından bıktım artık YETER. önüne gelen maaş konusu açıyor. Günlük 5 tane maaşım kaç para olacak konusu görüyorum

volkan3301
Yasaklı
12 Ocak 2020 12:07

Kaç kere yazim dedim vazgeçtim seni yerime yazmışsın eline sağlık

Emrah.05
Kapalı
12 Ocak 2020 13:13

''beğenmiyorsan istifa et kardeşş'' :) :) koptum
mahmutt159, 4 yıl önce

Bu forum tamamen boş'a dönmüş eskisi gibi değil.

Memurlar kendi problemlerini anlatıyor ordan bi tanesi çıkmış "beğenmiyorsan istifa et kardeşş"

Nasıl bir zihniyete dönmüş anlamadım forum. Herhangi bir meslekle olumsuz yorum yapmaya gelmiyor kendi problem sorunları anlatmaya gelmiyor.

Bu yüzden artık forumdaki tüm konular Alım ne zaman açılcak, kaç puana düşer, istanbul ne zaman açıklanıyor, duyum alan varmı, kaç puana düşecek gibi gibi

Hele şu maaş konularından bıktım artık YETER. önüne gelen maaş konusu açıyor. Günlük 5 tane maaşım kaç para olacak konusu görüyorum

howards
Şef
14 Ocak 2020 13:24

bu konuyu daha öncede bir başlık altında tartışmıştık. forumun tadı tuzu kaçtı. aradığımız başlıkları eleman alımı başlıkları nedeniyle de bulamıyoruz. Forumun yöneticisine durum iletildiğinde duvara konuşuyormuşuz hissi veriyor.

afulutas
Genel Müdür
28 Ocak 2020 17:53

Gerekli düzenlemeler dün gece itibariyle başladı. Personel alımları ile ilgili olarak açılan konu başlıkları KPSS bölümünde ilgili yerlere tarafımdan taşınmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederim.

CBS
Kapalı
28 Ocak 2020 17:57

Son zamanlarda gördüğüm en guzel mesaj, ilginiz icin cok teşekkür ederim. inşallah eski haline gelmeyecek sekilde duzenlersiniz. Eğer dediginiz gibi olursa eskisi gibi forum canlanmaya baslayacaktir. Tekrar teşekkürll ederim.
afulutas, 4 yıl önce

Gerekli düzenlemeler dün gece itibariyle başladı. Personel alımları ile ilgili olarak açılan konu başlıkları KPSS bölümünde ilgili yerlere tarafımdan taşınmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederim.

afulutas
Genel Müdür
28 Ocak 2020 18:03

Dün geceden bu tarafa personel alımı ile ilgili konuları yada Adalet Bakanlığı ile hiç bir alakası olmayan konularda yapılan paylaşımları ilgili bölümlere taşıyorum.

Açılan konu başlıkları çok fazla olduğu için zaman alacak gibi ancak elimden geldiği kadar hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyorum.

Bütün konuları tek tek açıp içeriğini okumakta tabi ki zaman alıyor.

Forumun canlanması hususunda desteklerinizi de her daim bekleriz.

İlginiz için teşekkürler.

Allah'a emanetsiniz.

CBS
Kapalı
28 Ocak 2020 18:05

Tabiki elimden gelen her turlu destegi saglarim. Emeğinize sağlık.
afulutas, 4 yıl önce

Dün geceden bu tarafa personel alımı ile ilgili konuları yada Adalet Bakanlığı ile hiç bir alakası olmayan konularda yapılan paylaşımları ilgili bölümlere taşıyorum.

Açılan konu başlıkları çok fazla olduğu için zaman alacak gibi ancak elimden geldiği kadar hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyorum.

Bütün konuları tek tek açıp içeriğini okumakta tabi ki zaman alıyor.

Forumun canlanması hususunda desteklerinizi de her daim bekleriz.

İlginiz için teşekkürler.

Allah'a emanetsiniz.

Serdar.gök
Aday Memur
28 Ocak 2020 21:05

Adalet bakanlığı personeli olarak üstünde durmamız gereken en mühim konu kadro konusudur bir yandan ceza evlerindeki ikm ler yıpranıyor diye verilen yıpranma payı diğer taraftan sözleşme durumu ceza evleri gecesi gündüzü her an patlamaya hazır bomba gibidir 29 günün sakin geçer diğer 1 gün bir olay olur 29 günün önüne geçer biz yıpranıyoruz ama kadromuz yok kadrolular ile aramızda 500 TL gibi bir fark var izin tayin hakları cabası bunun için ne yapıyoruz hiçbir şey adliyede çalışan katipler veya diğer personeller onlarında işi kolay değil anlıyorum Twitter de çalışma yapalım mesela bişeyler yapalım burda sabah akşam burası açıklandı mı alım varmı gibi şeyler yazılmasın olursa zaten öyle böyle haberiniz olur

dejawuls
Yasaklı
28 Ocak 2020 21:51

Adalet Bakanlığı ve cezaevi personeli ile alakalı güzel bir forum yapılıyor şu sıralar ben buraya bırakıyorum umarım sahiplenir güzel paylaşımlar yaparınsız. forum şu an üye kabul etmiyor ama yakın zamanda kullnıma sunulacak az bi zaman kaldı bilginize.

edit : Reklam yapılan forum adresi silinmiştir. 

Paylaşımlarda reklam yapmamaya dikkat edelim. 

editör : afulutas

Serdar.gök
Aday Memur
28 Ocak 2020 23:32

Arkadaşlar isteğe bağlı tayin yılda 2 defa neden yapılmıyor

Dünyanın sonu mu acaba yılda 2 defa yapılsa yoksa

Bu mümkün bişey değil mi anlamadım

dejawuls, 4 yıl önce

Adalet Bakanlığı ve cezaevi personeli ile alakalı güzel bir forum yapılıyor şu sıralar ben buraya bırakıyorum umarım sahiplenir güzel paylaşımlar yaparınsız. forum şu an üye kabul etmiyor ama yakın zamanda kullnıma sunulacak az bi zaman kaldı bilginize.

edit : Reklam yapılan forum adresi silinmiştir. 

Paylaşımlarda reklam yapmamaya dikkat edelim. 

editör : afulutas

dilekcan-
Aday Memur
29 Ocak 2020 14:39

Tayinde görev yerinde 5 yılı doldurma zorunluluğu kaldırılsın

Serdar.gök, 4 yıl önce

Arkadaşlar isteğe bağlı tayin yılda 2 defa neden yapılmıyor

Dünyanın sonu mu acaba yılda 2 defa yapılsa yoksa

Bu mümkün bişey değil mi anlamadım

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük