Editörler : E.Kayı Han
30 Mayıs 2011 10:23

NADİRE İÇKALE Kimdir, Tayyiple İlişkisi Varmı? Gerçekten Merak Ediyorum, Biri Aydınlatsın Beni

Nadire İçkale isimli kişi ile Tayyip Erdoğan arasında ilişki olduğu iddiası kulaktan kulağa yayıldı. Bu ilişkiye dair bir videonun bulunduğu söylense de, henüz görüntüler internet ortamına sızmadı.

Tayyip Erdoğan meydanlarda bel altı siyaseti yapmaya devam ederken gündeme bomba gibi bir iddia düştü. Nadire İçkale isimli kişi ile Tayyip Erdoğan arasında ilişki olduğu iddiası kulaktan kulağa yayıldı. Bu ilişkiye dair bir videonun bulunduğu söylense de, henüz görüntüler internet ortamına sızmadı.

İddiaların tamamının doğru olduğunu yani Tayyip Erdoğan?ın eşini aldattığını varsayalım.

Bundan bize ne?

Böylesine iğrenç bir ilişki Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan çiftinin sorunudur. Başka hiç kimseyi ilgilendirmez.

Bizim tartışmamız gereken şey, özel hayatı hiçe sayan AKP uygulamalarıdır.

Öncelikle telefon dinlemelerini ele alalım. Hangimiz telefonda rahat rahat konuşabiliyoruz?

Ergenekon davasının delil klasörlerinde öyle telefon konuşmaları var ki, suç unsuru olduğu için değil sadece ve sadece insanları karalamak için orada yer alıyor.

İnternete sızan telefon konuşmaları bu ülkede yasadışı olarak dinleme yapıldığının en büyük kanıtıdır. Birileri bütün Türkiye?yi dinliyor ve gündem belirleyecek şekilde ellerindeki kayıtları internete sızdırıyor.

Son dönemin bir başka modası alan dinlemeleridir. Bir savcı bile çalışma odasında jammer bulunduruyorsa, vay bu ülkenin haline!

İşte bu düzenin, özel hayatı genel hayat yapan düzeni kuran kişi Tayyip Erdoğan?dır.

Ve şimdi kendisi ile ilgili iddialar ortaya çıkmıştır. Deniz Baykal çıkıp ?Tayyip Erdoğan beline hakim olamadı? dese hoş olur mu?

Elbette olmaz?

Ama Tayyip Erdoğan aynı cümleyi Deniz Baykal için kurabilmişti!

Türk siyasetini artık kasetler yönlendirmektedir. Bir kaset ortaya çıktı, CHP?de genel başkan değişti. Bir kaset ortaya çıktı, MHP seçim öncesinde sıkıntılı anlar yaşadı.

AKP?liler kaset üzerinden siyaset yapmaktan vazgeçmelidir.

Bugün CHP ve MHP?nin kasetlerini servis edenler, AKP ile işleri bittiği zaman bambaşka kasetler servis ederler...

Özel hayat, herkes için özel olduğu zaman anlam taşır. Birbirleri ile benzerlik taşıyan Deniz Baykal ve MHP?liler ile ilgili iddialar genel, Tayyip Erdoğan?ınki ise özel olursa anlam taşımaz!

10 Mayıs 2011 Salı

Nadire İçkale Kimdir?

Tayyip Erdoğan ile ilişkisi olduğu iddia edilen Nadire İçkale?nin ismi kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor.

Peki ya kimdir bu isim?

Geçmiş yıllarda neler yapmıştır?

Gazete arşivlerini incelediğimizde şöyle bir tablo çıkıyor karşımıza;

Özal döneminde Özalcı?

Çiller döneminde Çillerci?

Tayyip döneminde Tayyipçi?

Yani, Nadire İçkale iktidara göre sosyal yaşamına şekil veren bir isimdir. 90?lı yıllarda modern görünümü ile gazetelerde boy gösterirken, daha sonra kapanıp bambaşka şekilde haberlere konu olmuştur.

2004 yılında yaptığı Umre ziyareti dini bir ibadetten öteye geçip, şov gösterisine dönüşmüştü. İçkale?nin bu tavrı dini hassasiyeti yüksek çevrelerde bile rahatsızlığa neden olmuştu.

Erdoğan ile İçkale?nin tanışması yıllar öncesine dayanmaktadır. 25.06.1995 tarihli Milliyet gazetesinde ?Bayan Erbakan?ın Arkadaş Sevgisi? başlığıyla şöyle bir haber yer almıştı;

?RP lideri Erbakan?ın kadınlarla yaptığı yemekli toplantıya katılan eşi Nermin Erbakan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Tayyip Erdoğan?ın eşi Emine Erdoğan?la aynı masayı paylaştı. Nermin Erbakan?ın masasını paylaştığı bir başka kişi de, İçkale Oteli?nin sahibi Nadire İçkale?ydi. Nermin Hanım?la çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen Nadire İçkale; şık tayyörü, fönlü saçları ve makyajıyla dikkatleri üzerine çekti.?

Nadire İçkale ile Tayyip Erdoğan?ın arasında ilişki olduğu iddiası aslında yeni bir şey değil. Geçmiş dönemde de bu iddia gündeme gelmişti.

Tayyip Erdoğan, Deniz Baykal?a ?beline hakim olamadı? dediğinde bu iddialar yeniden hatırlandı.

Nadire İçkale?nin yakınları çeşitli paylaşım sitelerinde ilişki iddialarını gündeme getirenlere sert tepki göstermektedir. Şu anda konuştuğumuz her şey sadece iddia boyutunda olduğu için onları anlayışla karşılayabiliriz. Eğer iddialar yalan ise gösterdikleri tepki az bile sayılabilir. Ancak, Tayyip Erdoğan?ın özel hayatı hiçe sayan uygulamalarından bunalanların, ilişkinin hangi boyutta olduğunu merak etmesi de anlayışla karşılanmalıdır!

Deniz Baykal?ın videosu çıktığında Baykal bunun bir komplo olduğunu anında açıklamış, ardından istifa etmişti.

MHP?li yöneticilerin videosu ortaya çıktığında Devlet Bahçeli anında açıklama yapıp, ismi geçen kişileri partiden uzaklaştırmıştı.

Tayyip Erdoğan ile Nadire İçkale arasında bir ilişki vardır ya da yoktur dememiz şu an için mümkün değil. Çünkü bu iki isim de sessizliğini korumaktadır.

Bu sessizlik eğer biraz daha uzarsa ?ateş olmayan yerden duman çıkmaz? diyenlerin sayısı her geçen gün artacaktır.

http://www.habererk.com/haber/11577/nadire-ickale-tayyip-erdogan-iliskisi.html

.DepozitosuzPetsise.
Daire Başkanı
30 Mayıs 2011 10:28

Bri bana açıklasın yaa, böyle bişey varmı yokmu?

.DepozitosuzPetsise.
Daire Başkanı
30 Mayıs 2011 10:40

nerede akpliler yaaa, brisi aydınlatsın dedik aloooo

.DepozitosuzPetsise.
Daire Başkanı
30 Mayıs 2011 11:27

cesaretle yorum yapabilecek akpliler aranıyor

ytürkmen03
Yasaklı
30 Mayıs 2011 11:30

yazmaz kimse boşver. biz bu uçkur meselelerine girmeyelim. bilal'le sümeyye cici annelerinde memnunsa bizi ilgilndirmez.

uçkur siyasetini akpliler yapsın...

alameti farika
Yasaklı
30 Mayıs 2011 11:44

Evet akplileşmeye gerek yok. Bu başlık kapatılacak, tarafsız editör mhplilerinkini kapatmıyorsa bunu da kapatmamalı ancak akp'den ve başbakandan korkmayan yok onlara da hak vermek lazım.

whoknowss
Yasaklı
30 Mayıs 2011 11:48

tayyip öyle bir aptallık yapmaz hiç sanmam.davasına kendini tamamen adamış birinin o kadar seks düşkünü olması pek beklenemez.tayyip muhakazar değerlere en bağlı gelenekden geliyor bu açıdan söylentiten ibarettir %99

.DepozitosuzPetsise.
Daire Başkanı
30 Mayıs 2011 11:53

Dyosun, Firstlady ve second lady bu sebeptenmi birbirlerine soğuklar acaba, ben konuyu bilmiyorum, sadece merak, ytürkmenin dediği gbi uçkur siyaseti yapmıyorum, Olmamasıda gerekir zaten böyle bişeyin, bensadece yalanlanacaksa bunu somut şekilde brisi açıklasında bu konu gündemden düşsün dye yazdım, Yoksa Tayyip yapmaz bencede ...

semiha90
Daire Başkanı
30 Mayıs 2011 11:56

öyle bir görüntü kaseti olsa bu zamana 50 kere ortaya çıkardı zaten.devir delilli ispatlı konuşma devri:)

noldu ki hayırdır magazininiz mi geldi?uçankuşa falan bakın belki orada bişrşeyler bulursunuz ilgi alanınıza yönelik.

alameti farika
Yasaklı
30 Mayıs 2011 11:56

Ne davası ya :))) Tek bir davası var işçilik,belediye başkanlığ maaşıyla 5 nüfusa bakarken çeşili firmalara ortak olmay becerebimek, sonrasında milyar dolarık bir sertvet yapmak.

.DepozitosuzPetsise.
Daire Başkanı
30 Mayıs 2011 11:59

semiha arkadaşım, burda magazincilik yapsaydık 1 aydır kaset te kaset derdik, ben sadece konuşulan bu konu yalanlanacaksa somut delille yalanlanması, eğer gerçekse somut belgeyle ortaya konması gerektiğine inanıyorum, hayır neden SARIŞIN bir bayan, Esmer bir kadın yada kimliği belirsiz bir bayan değilde İÇKALE Otellerinin sahibesi bir kadın, ne kadın yalanlamış nede Tayyip, doğal olarak olayın iç yüzünü anlamak isitiyorum, çamur atmak gbi bir niyetim yok, başlıktanda belli olmalı zaten

unaccounted
Yasaklı
30 Mayıs 2011 12:00

depozito tayyibi kendi ailenden biriyle karıştırdın galiba..

.DepozitosuzPetsise.
Daire Başkanı
30 Mayıs 2011 12:02

hayırdır nadire akrabanmı yoksa, hemen savunma pskolojisine geçmişsin,???

loya3535
Kapalı
30 Mayıs 2011 13:40

gerçek mi değil mi bilemem

hiç bir zaman bu tür kasetleride izlemedim izlemem de

sayın başbakanın olsa bile

insanların cinsel yaşamları beni ilgilendirmez

dünyanın en büyük komutanları

en derin filozofları

ve büüyük romancıları

eşcinseldir

ama bu onları küçültmemiştir..

fakat kimsede çifte standart yapmamalı

bu kasetleri çeken

bunlarla prim yapmak isteyen herkes aynı derecede suçludur..

nadire hanımla bu tür söylentileri çok okudum

aslında yazan sitelerde hemen silinmektedir..

ben bir yerde bu video nun bir belediye başkanında olduğunu okumuştum

bir an aklıma bundan evvelki belediye seçimlerinde

bir büyük kent belediye başkanını eleme istediğini

enson ana kadar başkana eziyet çektirdiğini

sonra tekrar onu aday gösterdiğini anımsadım

bir an için o olabilir mi acaba diyede düşündüm

malum belediye başkanı bu videolar konusundada çok usta

keçiören belediye başkanıda bir video kurbanı olmuştu

insanoğlu garip bir şekilde meraklı..

galiba tüm iyi niyetime rağmen bende bu gruptanım:))

30 Mayıs 2011 13:55

Şeytan hakkında konuşmayın.

Gençlerin kalbinde merak uyandırır.(Siyu Kabilesi)

herşeyde oldugu gibi siyasette de gayri meşru ilişkilerin tavan yaptığı şu günlerde ,

belki bu ; çamur at izi kalsın gibi görünüyor olsada ,

çok eşliliği gündeme getirmeye çalışan zihniyetler , sanırım kaset olayları çıksaa bile , kesinlikle helalimdir diceklerdir :D

Bu olay kadar hiçbirşeyi merak etmedim, :DDD

30 Mayıs 2011 14:10

Atalarımız çok güzel sölemiş :" gülme komşuna , gelir başına "

bu söz hiçte yabana atılcak birşey değil, sen eger birilerinin yaptıgını şiddetle açığa çıkaran sölemler içinde bulunursan ,olucagı budur,

hem nerde kaldı , hani insanların kusurrlarını gece gibi örtün , açığa çıkarrmayınnn,,,

antıstatüko
Yasaklı
30 Mayıs 2011 14:12

YAYINLA VİDEO NU SALLAMA... VİDEO YOKSA YALANCISIN, İFTİRACISIN..

uglykidjoe
Müsteşar
30 Mayıs 2011 14:12

Ben hiç kimse için ''yapmaz'' diyemiyorum. Beşer şaşar çünkü.

Ama öyle bir kaset olsa bile, biz onu hiç göremeyiz.Kapalı kapılar arkasında pazarlıklarda neler koparır hükümetten kim bilir?

Eğer MHP iktidarda olsaydı o kasetler de ortaya çıkmaz, birilerinin kişisel kolleksiyonunda yer alırdı.

Imagination
Daire Başkanı
30 Mayıs 2011 14:13

kaseti çıkan mhp liler ve SOLCULAR kafayı sıyırmış...

baykal kaseti ve 10 mhp linin kasetine akılları sıra misillememi yapmak istiyorlar...

HHEHEH ..BEN GÖRÜRÜM % 50 Yİ görünce misillemilierini

antıstatüko
Yasaklı
30 Mayıs 2011 14:17

işte Ak parti ile MHp arsındaki en büyük fark.. MHP duyumlarla iftiralarla hareket eder... Varsa göster kardeşim videonu Nadire İçkale senin akraban mı?

twilightismyrobe
Genel Müdür
30 Mayıs 2011 14:19

ben sayın başbakanın böyle bir şey yapacağına inanmıyorum. evet beşer şaşar pek tabi ama şaşan beşer de var, şaşmayan beşer de var, ben başbakanın bu konuda şaşmayanlar arasında olacağına inanıyorum.

kaldı ki böyle bir kaset olmuş olsaydı bin defa piayasaya düşmüştü, zira akp' yi yıkmak için çok uğraşıyorlar malum. hiç uğraşmazlar kasedi sürerlerdi piyasaya. herkes açık arıyor zaten şu aralar.

ortaya iddia atarken dikkatli olalım, kimdir nedir bize ne. bir dolu adam kadın var özal zamanında özalcı, çiller zamanında çillerci (genelde iş adamı7kadını olurlar). bu bir gösterge değil ki.

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi