Editörler : F16 Gökçen

profil444
Memur
14 Mart 2023 17:37

Muharrem İnce halkçı vatansever kişiliğiyle ön plana çıkıyor.ayrıca memur dostu olduğuna inanıyorum.

Köydeki ev
Aday Memur
14 Mart 2023 18:03

Hükümetin hatalarını yazsak sayfalar almaz ama Tayyibin karşısında ki kişinin kim olduğunun önemi yok, ben sadece karşısında olduğu için oy vereceğim diyen kişiyle aynı çizgide de olamam. Mevcut Cumhurbaşkanının, karşısında bulunan rakibinden çok daha fazla donanımlı olduğunu düşünüyorum. Kısaca kuru söylemlere oy vermeyeceğim.

[email protected]
Aday Memur
14 Mart 2023 19:02

40000 şehidin müsebbibi HDP, Dinsizlik akla gelen CHP ve Fetö uzantısı diğerleri ile birlikte olmaktansa yine TAYYİBE VERİRİM

beyzade1071
Aday Memur
14 Mart 2023 19:15

Erdoğanı devirmek üzerine kurulan masaların bu halka vereceği birşey yoktur. Topluma dönük gerçekçi vaatler olmalı, "Selahattini serbest bırakacağız" bir vaad değil bir ihanettir.
14 Mart 2023 19:20

Anketi düzenlenen arkadaş yanına birde milletvekilliğinde oyunu kime vereceksin anketi açsa iyi olurdu. Siklardan biri de Cumhurbaşkanı seçiminde Erdoğan milletvekili seçimlerinde yeniden refah olsaydı iyi olurdu

yorumsuz 34
Aday Memur
14 Mart 2023 21:10

Güzel hikaye
diyanetimam, 1 yıl önce

2016 yılında atanmış sözleşmeli bir imam hatiptim 2019 yılının sonlarına doğru facebook paylaşımlarımda siyaset gerekcesi ile görevden alındım. Esas sebep haksızlık ve tarikatlara geçit vermemdi.Bölgede kuranı para ile okumadım mevlitlerden para almadım.Cok rahatsız oldular.Sosyal medyada BAŞTA İSMAİLAĞA DİYANETİ YÖNLENDİRİYOR DİN İLE İNSANLAR KANDIRIYOR DİYE BELİRTTİM

GÖREVDEN ATACAK BİR MALZEME BULAMADILAR.ANNEM AÇIK DİYE KÖFTECİ YUSUFTA FOTO ÇEKTİRDİM ONU SORUŞTURMADAN CIKARMIŞLAR ANNEM OLUNCA DAHA SONRA GÖREVİNİ YAPIYORMU DİYE ARAŞTIRMIŞLAR TABİ BİR AÇIK YOK

SENEDE 1 KERE BİLE HATTA 3 YILDIR BÖLGEDE 1 KERE BİLE DENETLEMEYE GİTMEYEN MURAKIP BANA SENEDE 3 KERE GELDİ HER SEFERİNDE EN GÜZEL ŞEKİLDE AĞIRLADIM.....

TABİ YETMEDİ DÜZMECE İÇİN GÖREV YERİMDE BİLE OLMAYAN BİR İNSAN CİMER ŞİKAYETİ İLE GÖREVDEN APART TOPAR ATTILAR........

BU AKP HÜKÜMETİ DEMEK HUKUKSUZLUK ADALETSİZLİK ÜNİTER REJİMİ YIKMAKTIR.ALLAH BÜYÜK DANIŞTAYDA DOSYAM AMA CEKTİRDİĞİNİZ 5 YILLIK AÇI BU SECİMLE İNŞALLAH TARİH OLUR GECE GÜNDÜZ COK ÇALIŞALIM KARDEŞLER.BUNLARIN TROL ORDULARINI KISMEN KEŞFETTİM SOSYAL MEDYADA AMA NE KADAR ŞİKAYET EDİLSEDE İŞLEM YAPILMADI CİMERLİ ISPATLI DİYANETTE AYNI ŞEKİLDE İŞGAL EDİLMİŞTİR. UMARIM BUNLAR SECİMLE BİRLİKTE YERLE BİR OLUR VE HESAP VERİP YARGILANIR.....AMİN.

yorumsuz 34
Aday Memur
15 Mart 2023 00:00

CHP nin pkk ile yaptığı ortaklığı hiç bir kimse örtemez bunu 14 mayıs akşamı öğreneceksiniz.
elibolonline, 1 yıl önce

2018 seçimlerin de muhalefet, çok adayla girip seçimi 2.tura bırakıp kazanmayı planlamıştı. Şuan ise tam tersi iktidar muhalefetten ne kadar çok aday çıkarsa oyları bölüp 2.tura bırakma çabasında, ancak öngörüm o ki ilk başta bir miktar muhalif seçmende oy bölünmeleri nisan ayının ortalarına kadar anketlerde gözükecek ama seçime doğru Kılıçdaroğlunun CB olması yönünde konsolide olacak. Akp nin Hüda par ile yaptığı görüşmeler nedeniyle oyu çok güçlü bir şekilde eriyeceğini tahmin ediyorum.

15 Mart 2023 08:24

ebabil ve akp trolleri inceyi partlatmaya başlamış

:))

hebelebelup
Şube Müdürü
15 Mart 2023 08:28

çay çorba parasına hergün işe git gel boyle hayatın .............

15 Mart 2023 09:00

Vah memleketin haline ki terliğe, b..a, eşşeğe bile oy vereceğini söyleyen öğretmen müsveddelerinin elinde çocukları heba oluyor
15 Mart 2023 09:38

koyu AKP savunucusu değilim seçimde yeniden refaha oy vereceğim başkanlık içinde 1 ay önce oy kullanmayacağım diyordum şu an muhalefetin adayını görünce yüzde 50 oy kullanmayacağım yüzde 50 Erdoğan'a vereceğim yani senin kadar parti yalakası değilim.

Euphratestigris, 1 yıl önce

Ne olduğunuz belirsiz zaten. Seçimden sonra chp gelirse bi bakmışsın en ateşli kılıçdar savunucusu bile olmuşsun. Tek işiniz menfaat ve yalakalık.

elibolonline
Aday Memur
15 Mart 2023 10:04

Lafı başka bir yerinden almışsın aktrol ben bir durum tespiti yapmışım, okumak gibi alışkanlığınız olmadığı için şaşırmadım. Madem öyle cevabını da vereyim. Halk Gaffar Okkan'ın katilleriyle iş tutanlara 14 mayısta cevabını verecek. Sen şimdiden kendine iş ara

yorumsuz 34, 1 yıl önce
CHP nin pkk ile yaptığı ortaklığı hiç bir kimse örtemez bunu 14 mayıs akşamı öğreneceksiniz.
15 Mart 2023 12:54

Ben siyasetten anlamam, bizim görevimiz, işimiz gücümüz de siyaset olmamalı, siyasileri savunmak, karşısında durmak zaten hiç işimiz değil, biz memurlar işinde, aşında, geçim derdinde olan insanlarız.

Ben bu seçimde beni sosyal ve ekonomik olarak hangi adayın vaatleri daha samimi ve inandırıcı gelirse ona oyumu veririm, kimse benim babamın oğlu değil, a partisine oy vermeyince aaa ne kadar ayıp insan a partisine oy vermez mi veya b partisine oy vermeyince aaa çok çok ayıp sen bize nasıl oy vermezsin diyecek bir siyasi parti lideri ile yakınlığım olmadığı için oy vermediklerimiz bize darılmazlar bundan emin olun.

Ben bazılarının beğenmediği Avrupa'daki şartlarda yaşamak isterim, mesela yılda bir ay izin yaparken en az 10 gün başka bir Ülkeye tatile gitmek isterim (Avrupada ayrıca izin parası da veriliyor), otomobilimi rahatça almak isterim, kasaba gidince yarım kilo kıyma yerine 1 kilo antrikot almak isterim, haftada bir ailece dışarıda yemek yemek isterim, bu söylediklerim zengin Avrupalının hayat standartları değil, gayet mütevazi çalışanların yaşam şekli, bizde nasıl?

https://forum.memurlar.net/konu/2528429/12.sayfa

https://forum.memurlar.net/konu/2528255/

https://forum.memurlar.net/konu/2528979/3.sayfa

Bizde işte böyle, herkes üç kuruş zammın, ek gelirin vs peşine düşmüş, kısaca aileden yani kökten kalan bir şeyler yoksa birde tek maaş ev geçindiriyorsan kimin seçilip seçilmeyeceği bizim seçeneğimiz olamaz, olmamalı.

Bizim seçeneğimiz bize insanca yaşamayı kim layık görüyor ve yapabilir işte bu.

xrainmannnx
Yasaklı
15 Mart 2023 13:00

RTE seçilmezse ben depremzedelerin evlerine bile kavuşamayacagini düşünüyorum. Faizler yüzde 100 kere enflasyon yüzde 1000 lere doğuda eskisi gibi her gün 3 un 5 in öldürüldüğü bir Türkiye

MhmmtAtess
Aday Memur
15 Mart 2023 13:37

Halinden memnunsan kimi seçtiğinin önemi yoktur.

Akilbey
Aday Memur
15 Mart 2023 13:59

Ben de, dışkıya bile oy veririm ama; katil pkk destekçilerine asla oy vermem...

Euphratestigris, 1 yıl önce

Kime oy vermeyeceğimiz belli. Tuvalet terliğine bile veririm iktidara yine vermem.

15 Mart 2023 14:27

Bide millet ittifakını görelim ona göre kıyaslama yapma dururmumuz olur, bakalım nolacak

Euphratestigris
Yasaklı
15 Mart 2023 17:20

Hadi ordan yalancı. Anasayfada kaç zamandır hükümet yalakalığı yaptığını bilmiyoruz sanki troll.

aslanparçalar, 1 yıl önce

koyu AKP savunucusu değilim seçimde yeniden refaha oy vereceğim başkanlık içinde 1 ay önce oy kullanmayacağım diyordum şu an muhalefetin adayını görünce yüzde 50 oy kullanmayacağım yüzde 50 Erdoğan'a vereceğim yani senin kadar parti yalakası değilim.

15 Mart 2023 21:51

13 bin maaşa devam

yorumsuz 34
Aday Memur
15 Mart 2023 22:06

Huda par ile hdp yi aynı çizgide tutuyorsan boş ver sen de okuma. İş konusuna gelince sen bizi dünyanın üç kuruşuna karakterini satan malum grupla karıştırıyorsun.
elibolonline, 1 yıl önce

Lafı başka bir yerinden almışsın aktrol ben bir durum tespiti yapmışım, okumak gibi alışkanlığınız olmadığı için şaşırmadım. Madem öyle cevabını da vereyim. Halk Gaffar Okkan'ın katilleriyle iş tutanlara 14 mayısta cevabını verecek. Sen şimdiden kendine iş ara

Toplam 152 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi