Editörler : Pangaea
«151152153154155156157158159160161162»

dogan3441
Kapalı
04 Eylül 2019 15:27

Ben bir şey yapmadım hacım.

Kaşındı kaşıdım :)))))))))))))))))))))))

Kerem Han Özdemir, 5 yıl önce
Adam buhar oldu ne yaptıysan :))

gökotta
Kapalı
04 Eylül 2019 21:37

sabır

halimeyarginci
Aday Memur
04 Eylül 2019 23:58

Tüm kurumların kpss merkezi atama sistemine geçmesini istiyoruz. Başta belediyeler ve üniversiteler olmak üzere her kurum kişiye özel ilan, mülakat ve torpillerle kafasına göre alım yapmaya başladı.Bunlara son vermek istiyoruz. Bu yüzden her pazar etkinlik yapacağız. Birkaç güne kadar memurlar net'in tüm forumlarında yapılacak etkinlik paylaşılacak. Herkesin etkinliklere katılmasını bekliyoruz. Milyonlarca Kpss adayı yüksek puanlarla atanmayı bekliyor. Umarım memurlar net de bizlere sahip çıkar.

tiger006
Memur
05 Eylül 2019 00:35

Amin, inşallah hak yerini bulur torpil için kullanılan mülakatlardan artık kurtuluruz.
halimeyarginci, 5 yıl önce

Tüm kurumların kpss merkezi atama sistemine geçmesini istiyoruz. Başta belediyeler ve üniversiteler olmak üzere her kurum kişiye özel ilan, mülakat ve torpillerle kafasına göre alım yapmaya başladı.Bunlara son vermek istiyoruz. Bu yüzden her pazar etkinlik yapacağız. Birkaç güne kadar memurlar net'in tüm forumlarında yapılacak etkinlik paylaşılacak. Herkesin etkinliklere katılmasını bekliyoruz. Milyonlarca Kpss adayı yüksek puanlarla atanmayı bekliyor. Umarım memurlar net de bizlere sahip çıkar.

haticebulut33
Aday Memur
05 Eylül 2019 01:09

Ne gerekiyorsa yapalım tabiki Tweetter etkinliği mi olacak ?

haticebulut33
Aday Memur
05 Eylül 2019 01:10

Arkadaşlar lütfen iğrençlesmeyiniz..

dogan3441
Kapalı
05 Eylül 2019 09:59

Hakim karşısında aynı performansı bekliyorum.

Sakın aile üyelerinden biri özellikle annen bana şikayetini geri al diye yalvarmaya kalkmasın!!!

Kerem Han Özdemir
Aday Memur
05 Eylül 2019 10:27

Terbiyesiz herif. Olay savcılığa intikal etti. Senin cezanı adalet verecek. İnşallah yargılanıp ömrünün sonuna kadar memur olamazsın. Milletin anasına bacısına küfür etmek bu kadar kolay değil. Ben sana küfür etmeyeceğim.

dogan3441
Kapalı
05 Eylül 2019 10:34

Hacım mahkemeye seni de davet edeceğim, gel gör bu klavye çocuğunun hakim önündeki halini :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kerem Han Özdemir, 5 yıl önce
Terbiyesiz herif. Olay savcılığa intikal etti. Senin cezanı adalet verecek. İnşallah yargılanıp ömrünün sonuna kadar memur olamazsın. Milletin anasına bacısına küfür etmek bu kadar kolay değil. Ben sana küfür etmeyeceğim.

Mehmet Balci
Müsteşar Yardımcısı
05 Eylül 2019 12:00

Arkadaşlar dava açmak en doğal hakkınızdır buna kimse itiraz edemez ancak küfür/hakaret etmek kimsenin haddi de değildir hakkı da değildir.

Küfür eden şahıs yasaklanmıştır. Lütfen hakaret/küfür edenleri bana özel mesajla bildirin ve lütfen karşılık vermeyin.

impure mind
Aday Memur
05 Eylül 2019 13:09

Eylül ayında iş başı yapma ihtimalimiz var mıdır? Dün aradım kurumu, "süreç devam ediyor" dediler. Yazık çoluğu çocuğu olan var, evlenecek olanlarda var. Soruşturma için verilen 60 iş günü de bitti. Ne olacaksa olsun artık çağıracaklarsa çağırsınlar, önümüze bakalım artık.

destroyer.34
Aday Memur
05 Eylül 2019 13:42

Kurumla görüştüğümde 13 Haziran da gönderdik demişlerdi . 14 Haziran Olarak baz alıp

hesapladığımda bügün 55. iş günü :) 12 Eylül de tam olarak süreç bitecektir. Geriye belediyenin

bizi ne zaman başlatacağı kalacaktır. (önemli olan güv.sorş. bittiği zaman belediye ile sağlıklı bir

iletişime geçmek bunun için birşeyler yapmak .)

impure mind, 5 yıl önce

Eylül ayında iş başı yapma ihtimalimiz var mıdır? Dün aradım kurumu, "süreç devam ediyor" dediler. Yazık çoluğu çocuğu olan var, evlenecek olanlarda var. Soruşturma için verilen 60 iş günü de bitti. Ne olacaksa olsun artık çağıracaklarsa çağırsınlar, önümüze bakalım artık.

akira009
Aday Memur
05 Eylül 2019 13:52

hocam bnce insan kaynaklarında çalışan kişiler durumdan bi haberler ezberlemişler papağan gibi aynı şeyi söyleyip duruyorlar,

impure mind, 5 yıl önce

YtüMühendis23
Aday Memur
05 Eylül 2019 14:15

Belediye ile iletişime geçmek için neden güv soruşturmasının bitmesini bekliyoruz ?
destroyer.34, 5 yıl önce

Kurumla görüştüğümde 13 Haziran da gönderdik demişlerdi . 14 Haziran Olarak baz alıp

hesapladığımda bügün 55. iş günü :) 12 Eylül de tam olarak süreç bitecektir. Geriye belediyenin

bizi ne zaman başlatacağı kalacaktır. (önemli olan güv.sorş. bittiği zaman belediye ile sağlıklı bir

iletişime geçmek bunun için birşeyler yapmak .)

dreamer66
Şef
05 Eylül 2019 14:16

Personel alımı durdurulması tebliği iptal edildi. Yeni teblig ile alimlar mevzuat cercevesinde devam edecek denildi. Muhtemelen yakında haber gelir sizlere. Hakkınızda hayırlısı olsun.

destroyer.34
Aday Memur
05 Eylül 2019 14:23

çünkü adamlar topu sürekli emniyete atıyor .' Güv. Sor. devam ediyor' , diyip duruyorlar .

YtüMühendis23, 5 yıl önce
Belediye ile iletişime geçmek için neden güv soruşturmasının bitmesini bekliyoruz ?

Basmimar
Memur
05 Eylül 2019 14:24

Yakında başlanır mı demek oluyor bu göreve?

dreamer66, 5 yıl önce

Personel alımı durdurulması tebliği iptal edildi. Yeni teblig ile alimlar mevzuat cercevesinde devam edecek denildi. Muhtemelen yakında haber gelir sizlere. Hakkınızda hayırlısı olsun.

mişelengo
Kapalı
05 Eylül 2019 15:47

Bu hafta haber qelır mı ?
dreamer66, 5 yıl önce

dreamer66
Şef
05 Eylül 2019 16:03

Bu tebliğden sonra eli kulagindadir diye düşünüyorum. Soruşturma aşaması da tamamsa tarihleri bildirirler.

mişelengo, 5 yıl önce
Bu hafta haber qelır mı ?

impure mind
Aday Memur
05 Eylül 2019 16:38

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz. İçimize su serptiniz. En kısa zamanda olur inşallah.

dreamer66, 5 yıl önce

Bu tebliğden sonra eli kulagindadir diye düşünüyorum. Soruşturma aşaması da tamamsa tarihleri bildirirler.

Toplam 3580 mesaj
«151152153154155156157158159160161162»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi