Editörler : supporters.
«201202203204205206207208209210211212»

suatk
Aday Memur
12 Nisan 2021 11:42

Hocam sormanızda fayda olabilir... Bana söylenen toplantının yapılmadığı yönünde....

12 Nisan 2021 11:49

Hocalarım aranızda twitter kullanan varsa, gecen ay integral hocam savaş hocaya tweet atarak toplantıyı sormuştu cevap yazmıştı. eğer twitter kullanan hocamız varsa sorarsa seviniriz.

ama genel kurul toplantısını sormayın. bizi ilgilendiren yönetim kurulu toplantısı arkadaşlar.

dr-ent
Aday Memur
12 Nisan 2021 14:34

ben uak a resmi mail adresimle toplantı yapıldı mı dıye sordum ama 5 gundur henüz bir dönüş yok. beklemeye devam diyelim:)

drakademisyen34
Aday Memur
12 Nisan 2021 16:29

Arkadaşlar merhaba,

Ekim 2020 başvurusundayım. Nisan başında juri listem sistemden kaldırıldı. Nedenini üak'a sordum ancak, kurum içi çalışmalardan dolayı dedi. Sizin bir bilginiz var mı neden böyle olduğuna dair?

kemalus
Aday Memur
12 Nisan 2021 17:27

Üyelerden biri bir yanlışlık yapmış olabilir. Sizinle bir ilgisi yoktur eminim. Benim de epeydir silinmiş durumda listem. Bir üye yanlışlıkla başka bir adayın raporunu girmiş. Düzeltmek için dilekçe yazmış. Ancak o dilekçe aylardır bir toplantıya giremedi. bunun için neden toplantı gerekiyorsa? Meraklanmayın.

drakademisyen34, 3 yıl önce

Arkadaşlar merhaba,

Ekim 2020 başvurusundayım. Nisan başında juri listem sistemden kaldırıldı. Nedenini üak'a sordum ancak, kurum içi çalışmalardan dolayı dedi. Sizin bir bilginiz var mı neden böyle olduğuna dair?

12 Nisan 2021 18:30

İnşallah, hep beraber

integral23, 3 yıl önce

Hocam benim universitem suan Turkiye de en agir atama kriterlerine sahip 2. Üniversite. Örnek vermek gerekirse araştırma üniversitesi olan Ankara Universitesi nin atama kriterlerini sagliyorum ama kendi universitemin kriterlerini agir proje sarti nedeniyle saglamiyorum. Biz de proje icin esneklik ya da alternatif secenek istedik ama yönetim yanaşmıyor. Zaten kadro az verilmiş, bari şartlara da el sürmeyeyim ki millet sartim tutmuyor diyip otursun kafasindalar. Ben elimden geleni yapacagim yaptim da, bir yerden sonra nasip neyse o olacak gibisinden bir rahatlik var. Yoksa kadro isi benim acimdan da cok buyuk problem. Sozlu istemeleri de cabasi.

Burda da sacmalik var iste, yeni acilan universiteler nefes alsin unvani olsun yeter diyerek kadro dagitirken, bizler en agir sartlari tamamlamak icin ugrasalim. Özlük hakları bile adaletli bir sekilde elde edemiyoruz. Bir taraf hemen aliyor bir taraf almak icin üstün caba gostermek zorunda kaliyor. Burda da adaletsizlik var.

Ben Amerika da olan tez danismanima bu durumu anlatamadim mesela. Senin zaten kadron yok muydu niye tekrar kadro bekliyorsun diyor. Kadro tektir onunla profesor olana kadar devam edersin. Unvan aldiysan bu da terfine yansimali, tekrar kadro almaniz cok sacma dedi. Hakli simdi ne denir adama.

Yine de su jurilerden kurtulmak, etik asgari derdi yasamadan unvan almis olmak keyifli. Haydi siz de docent olun da keyfini beraber yasayalim :D

ÇiçekGardenya
Aday Memur
12 Nisan 2021 22:03

Merhabalar... Sonuç bekleyen hocalarıma bilgi olması adına yazmak istedim. 1 Nisan?da açıklanan Ekim 2020 dönemi başvuru sonucum, bugün sisteme yüklenen belgeye göre 29 Mart tarihinde onaylanmış. Yani toplantıdan çok kısa süre sonra sonuç açıklama olmuş görünüyor. Bilgilerinize...

bessginbekir
Daire Başkanı
13 Nisan 2021 08:27

Hocam teşekkürler. Aygül hocanın açıkladığı gibi ara toplantı 29 martta olmuş demek.

ÇiçekGardenya, 3 yıl önce

Merhabalar... Sonuç bekleyen hocalarıma bilgi olması adına yazmak istedim. 1 Nisan?da açıklanan Ekim 2020 dönemi başvuru sonucum, bugün sisteme yüklenen belgeye göre 29 Mart tarihinde onaylanmış. Yani toplantıdan çok kısa süre sonra sonuç açıklama olmuş görünüyor. Bilgilerinize...

İdiyopatikaday
Aday Memur
13 Nisan 2021 13:30

Gergin bekleyişimiz tüm gerginliği ile devam etmekte, tez zamanda hayırlı bir şekilde bitmesi ümidi ile..

dr-ent
Aday Memur
13 Nisan 2021 14:10

Hepimize hayırlı haberler diliyorum..Aygul hocam herhangi bir gelişme var mı acaba?

dr-ent
Aday Memur
13 Nisan 2021 17:09

az önce sağlık bilimleri memuruyla konuştum, kesinlikle geçen hafta toplantı olmadığını ve toplantı tarihlerini bılmedıklerını, forumlarda yazılanların şehir efsanesi olduğunu söyledi arkadaşlar..bilginize:)

13 Nisan 2021 17:49

Aylarca insan bir raporu niye girmez, nasıl rahat eder. ÜAK sayfasını açıp açıp jürime bakarken bunu düşünüyorum.

Bir hakemlik gelse, yazıp göndermeden rahat edemiyorum. Madem kabul ettim yazayım da atayım kafamdan diye.

ben soğudum bu işlerden beklerken yahu.

13 Nisan 2021 17:52

geyik için özür, empati ihtiyacı, ortamı nedeniyle

bessginbekir
Daire Başkanı
13 Nisan 2021 17:56

Onlar önce epostalara yanıt versinler. Efsaneymiş, efsane iletişimsizlik bu çağda, efsane belirsizlik.

dr-ent, 3 yıl önce

az önce sağlık bilimleri memuruyla konuştum, kesinlikle geçen hafta toplantı olmadığını ve toplantı tarihlerini bılmedıklerını, forumlarda yazılanların şehir efsanesi olduğunu söyledi arkadaşlar..bilginize:)

dr-ent
Aday Memur
13 Nisan 2021 18:54

Valla hocam, memura inanmadım zaten:)

Ama forum okuduklarına şaşırdım, uak daki memur niye olur bu forumu anlamış değilim henüz:))

bessginbekir, 3 yıl önce

Onlar önce epostalara yanıt versinler. Efsaneymiş, efsane iletişimsizlik bu çağda, efsane belirsizlik.

bessginbekir
Daire Başkanı
13 Nisan 2021 20:13

Eyleniyoruz. Eğleniyorlar.

dr-ent, 3 yıl önce

Valla hocam, memura inanmadım zaten:)

Ama forum okuduklarına şaşırdım, uak daki memur niye olur bu forumu anlamış değilim henüz:))

murtanyan
Genel Müdür
14 Nisan 2021 09:07

Bugün bir toplantı yapılacak arkadaşlar. Ancak bunun etik mi kurul mu olduğunu bilmiyorum.

nature1986
Aday Memur
14 Nisan 2021 09:29

Hocalarım merhaba,

Asgariden ötürü geçen hafta itiraz dilekçesi gönderdim. Dün mail attım akıbeti ne olur ne zaman sonuç açıklanır diye. Bugün sağolsunlar cevap yazmislar haftaya cevabi göndermiş oluruz diye. Demek ki henuz gorusmediler ama bu hafta gorusecekler ya da haftaya hafta basi gibi gorusecekler ve sonucu ginderecekler. Asgariden sıkıntı yasamis hocalarimiz su konuda aydinlatirlarsa sevinirim. Sisteme birsey yansimayacak mi acaba? Eger olumlu olursa gonderilen kararla mi ogrenecegim yoksa sisteme de yansir mi kararin sonucu?

dr-ent
Aday Memur
14 Nisan 2021 10:13

hocam ben konuştum, bana denilen eğer itirazınız red edilirse, sıze yazı gelecek denıldı, eğer itirazınız kabul olursa, kabul durumuna göre yol haritası belli olur dedi memur.

nature1986, 3 yıl önce

Hocalarım merhaba,

Asgariden ötürü geçen hafta itiraz dilekçesi gönderdim. Dün mail attım akıbeti ne olur ne zaman sonuç açıklanır diye. Bugün sağolsunlar cevap yazmislar haftaya cevabi göndermiş oluruz diye. Demek ki henuz gorusmediler ama bu hafta gorusecekler ya da haftaya hafta basi gibi gorusecekler ve sonucu ginderecekler. Asgariden sıkıntı yasamis hocalarimiz su konuda aydinlatirlarsa sevinirim. Sisteme birsey yansimayacak mi acaba? Eger olumlu olursa gonderilen kararla mi ogrenecegim yoksa sisteme de yansir mi kararin sonucu?

saydalani
Memur
14 Nisan 2021 10:18

Hocalarım itirazdan umudu kesip yeniden puan hesaplama işine giriştim mayısta tekrar başvurmayı düşünüyorum.

Sorum tezden üretilmiş çalışmalar dr öncesi mi dr sonrası puana mı dahil ediliyordu yoksa ayrı mıydı?

Toplam 6665 mesaj
«201202203204205206207208209210211212»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi