Editörler : "eskiyara"Pangaea

eğtm_bhr
Aday Memur
19 Eylül 2021 19:04

Hocam ben 27 ağustosta okula vermiştim ama ilçe 31 ağustasta gönderdi il milli eğitime yazıyı. cevap okula geldi müdür arayıp söyledi iptal kararnameniz geldi diye.

smrckvs, 3 yıl önce

Hocam siz dilekcenizi ne zaman vermiştiniz? Ben de İzmir'den dilekçemi verdim hala cevap alamadım.

Ygtmth
Aday Memur
19 Eylül 2021 21:08

Aynı durumdayız 27 sinde verdik 31 inde ile gönderilmiş yazı ama hala cvp gelmedi. Hangi il acaba?
eğtm_bhr, 3 yıl önce

Hocam ben 27 ağustosta okula vermiştim ama ilçe 31 ağustasta gönderdi il milli eğitime yazıyı. cevap okula geldi müdür arayıp söyledi iptal kararnameniz geldi diye.

19 Eylül 2021 23:04

Stresli bir süreç gerçekten. Bizim16 eylülde geldi.

Ygtmth
Aday Memur
20 Eylül 2021 22:28

İl emri iptali hala gelmedi bizim neden bu kadar uzadı ki, 27 ağustos ta vermiştik 31 inde ile göndermişlerdi.

Kartal001903
Aday Memur
20 Eylül 2021 22:52

Çünkü urfadayız hocam hangi iş sona kalmadiki urfada

Ygtmth
Aday Memur
22 Eylül 2021 15:05

Güncel

eğtm_bhr
Aday Memur
23 Eylül 2021 17:38

İzmir hocam

Ygtmth, 3 yıl önce
Aynı durumdayız 27 sinde verdik 31 inde ile gönderilmiş yazı ama hala cvp gelmedi. Hangi il acaba?

Ygtmth
Aday Memur
27 Eylül 2021 14:19

İl emri iptali için verdiğimiz dilekçeye hala cvp gelmedi.

mareaci
Aday Memur
06 Ekim 2021 18:56

Hala cevap yok.

14 Ağustos 2022 22:31

Mazeret tayinlerinde okul tercihleri yarın başlıyor. Bu konu bazıları için yol gösterici olacaktır.

ccezk
Aday Memur
17 Ağustos 2022 22:17

Eşim İzmir?de çalışıyor çok az okul tercih edebiliyorum istediğim ilçede okul yok il emriyle gelmek istiyorum ama o da zor görünüyor. Eğer gelemezsem ve ilemri de çıkarsa il emrini iptal ettirebilir miyim? Klavuzda bu sene böyle bir madde görünmüyor. İl emriyle de herhangi bir yere verirse diye korkuyorum. Yardımcı olur musunuz ?

Beyfendi.06
Yasaklı
17 Ağustos 2022 23:15

İl emri bu sene çıkmayacak gibi görünüyor .
ccezk, 2 yıl önce

Eşim İzmir?de çalışıyor çok az okul tercih edebiliyorum istediğim ilçede okul yok il emriyle gelmek istiyorum ama o da zor görünüyor. Eğer gelemezsem ve ilemri de çıkarsa il emrini iptal ettirebilir miyim? Klavuzda bu sene böyle bir madde görünmüyor. İl emriyle de herhangi bir yere verirse diye korkuyorum. Yardımcı olur musunuz ?

mkaplan41
Aday Memur
18 Ağustos 2022 09:25

Bu sene tercih dışına atanmak istemiyorum veya herhangi bir okula atanmak istiyorum seçeneği yok

mkaplan41
Aday Memur
18 Ağustos 2022 09:38

emin misiniz hocam. tercih yapmasak yada tercih yapıp yerleşmesek de il emri iptal dilekçesi versek kabul edilip, yerinse mi kalırız?
misalen, 3 yıl önce

Sayın hocam eşiniz ikinci aşamaya başvurup tercihlerine yerlesemeseydi, eşinize il emri çıksa bile siz de il dışı tayininizi iptal edebilirdiniz.

yusufatma
Aday Memur
30 Ağustos 2022 09:25

Geçen sene il emrini iptal ettirip norm fazlası olan var mı arkadaşlar, bu sene ben de iptal dilekçesi verdim fakat il mem norm fazlası olabilir diyormuş, böyle bir şey olabilir mi?

makinacı52
Aday Memur
30 Ağustos 2023 12:58

Hocam dilekçenizi ne zaman verdiniz bugün resmi tatil

yusufatma, 2 yıl önce

Geçen sene il emrini iptal ettirip norm fazlası olan var mı arkadaşlar, bu sene ben de iptal dilekçesi verdim fakat il mem norm fazlası olabilir diyormuş, böyle bir şey olabilir mi?

makinacı52
Aday Memur
30 Ağustos 2023 13:01

Pardon bu senenin yorumu sandım.

yusufatma, 2 yıl önce

Toplam 177 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi