Editörler : Pangaea
06 Ocak 2017 10:28

Memur ogretmen alımı yoktur

ARKDAŞLAR sizleri memur ogretmen alımı olacak diye asılsız internet sitelerine verilen haberlerle kandıyorlar lütfen biraz mantıklı ve araştırmacı olun hepiniz lisans mezunu insanlarsınız sağdan soldan duydugunuz dedikodu uyduruk haberlerle yorum yapmayın bunu malzeme yapan umut tacirleri de akıllı olsun lütfen

asidadas
Şef
06 Ocak 2017 14:45

Olacak olacak. İnşallah az kaldı

serdarmemur
Aday Memur
06 Ocak 2017 15:00

arkadaşım ben zaten buna bakan yerdeyim istersen gel bi cayımı iç,varsa sorularınız alayım

asidadas
Şef
06 Ocak 2017 15:19

Sağolasın gardaş. Burası Türkiye heran yeni bir karar çıkabilir o Yüzden pozitif olmak gerek.

fiberoptika
Genel Müdür
06 Ocak 2017 15:26

:)

Sorum şu ;

"Köylü kurnazı" deyimi ne demektir?

Ha bir de bizim meselemize çok mu içerledin, var veya yok, sen neden bu kadar sıkıntı yaptın ki?

serdarmemur, 7 yıl önce

arkadaşım ben zaten buna bakan yerdeyim istersen gel bi cayımı iç,varsa sorularınız alayım

fiberoptika
Genel Müdür
06 Ocak 2017 15:27

Arkadaşlar sallamaya devam

miniktafra
Aday Memur
06 Ocak 2017 18:01

ya tutarsa :D

klie
Şef
06 Ocak 2017 18:10

Hayırlısıyla olacak

Bilge Kralll
Kapalı
07 Ocak 2017 14:01

Ya gündemi kanunları hiç takip etmiyormusunuz

Bir arkadaşımızda ben buna bakan yerdeyim diyor

Arkadaşım Artık atamaların %5 i engelliöğretmenlere verilcek diye yenilenmedimi

Kurumlar arası geçiş kapatıldı yani

Önce bir takip edin ama niye takip edesiniz zaten maaş alıyorsunuz karnınız tok sırtınız pek

450 bin tane işsiz öğretmen adayını düşünmeden sadece kendinizi düşünüyorsunuz

Bir de hepinizin maaşı ve belirli bir yıl tecrübeniz var

Eğer çok istiyorsanız sınava girecek yeniden puan alıp atanacaksınız

Hiçbir kanunu olayı takip etmeden oldugunuz yerde biz geçecez inanıyoruz ya tutarsa olacak olacak kısknamayın lafları sadece komik

Memur olmak sizin tercihiniz kolaysa bırakın işi gücü paranız olmadan aile yanında ya da dışarda orda burda garantisi olmayan bir işte çalışıp geceleri uykususz kalıp ders çalışın

Zor dimi

Kolayı varken Hak yemeği istemek varken

Zaten işiniz var

Aa arada mecburu geçenler var

Öğretmenken oraya geçmek zorunda bırakılan Bazı bölümlere çom az kontenjan verilmesinden kaynaklı mecbur kalan onlara birşey demiyorum

Ama aranızda kendi tercihi zora gelemeyip aman atanam nasılsa kurumlar arası geçiş olur geçerim diyip girenlere lafım

Ben 32 yasındayım ve 82 puan aldım beden eğitimi olarak ve atama bekliyorum

Şimdi puanla şov yapmayada kalkacak olanlar olacak çünkü 80 çektik atanamadık diye oyuzden yazıyorum puanımıda

Neyse Artık geçiş yok hakkı engelli öğretmenlere verdiler her atamanın %5 ini

Yapmak istediğiniz mesleğin hakkını verin önce arastırın sonra ekmek yediğinizkuruma ihanet etmeyin

fiberoptika
Genel Müdür
07 Ocak 2017 15:06

memur ö?retmen al?m? yok diye buralara kadar gelip bizi bilgilendirme zahmetine katland???n?za göre i? gerçek ciddi demektir. memur olmayan haydi kendi mahallesine. Oralarda üfürün bunlar?.

fiberoptika
Genel Müdür
07 Ocak 2017 15:07

gündemi takip ediyoruz. memurlara ö?retmenlik yak?n

Bilge Kralll
Kapalı
07 Ocak 2017 16:00

Hocam gündemi takip ediyorsanız banayeni giren kanunu söyleyin ozaman

Ayrıca 147 bakın alo 147 i arayarak öğrenebilirsiniz kimseye inanmıyorsanız

Ayrıca saygı çerçevesinde hertürlü konuşalım

Benim dediğimi anlamışsanız Atanmayada hakkınız yoktur

Ben arada bazı grupları ayırdım zorunluolarak geçmek durumunda kalan

Ve çok az kontenjan verilenler

Benim lafım

Keyfi yerine memurlağa geçenlere çalışamayıp puan alamayıp bir türlü memurluğa geçip bu bizim hakkımızdır diyenlere

Geçmesi gerekenler ilk Norm fazlası öğretmenler ki zaten çoğunluğu Darbe olayından sonraki ihraçlardan sonra geçti az bi bölüm kaldı

2. Olarak Kadrolu öğretmenken Memurluğa geçmeye zorlanmış ve çok az kontenjan verilen kişiler

Ama Keyfi yerine geçip de Her memuraÖğretmen olma hakkı verilmemeli

Şuan p3 puanımda 81 ama yine memurluğa başvurmadım neden bu bir tercih çünkü

Zorunlu geçirmeler hariç keyfi yerine memur olanların hiçbir hakkı değil

fiberoptika, 7 yıl önce
memur ö?retmen al?m? yok diye buralara kadar gelip bizi bilgilendirme zahmetine katland???n?za göre i? gerçek ciddi demektir. memur olmayan haydi kendi mahallesine. Oralarda üfürün bunlar?.

fiberoptika
Genel Müdür
07 Ocak 2017 18:59

Siz bu çarpı, bölü hesabını kendiniz için yapın. p10 muş 121 miş mış mış miş miş.

Yakın zamanda elimizden alınmış olan geri verilecek. Bizim derdimizle niye bu kadar ilgilisiniz?

Bak forum adı ne:MEMUR ÖĞRETMENLER

Bilge Kralll, 7 yıl önce

Hocam gündemi takip ediyorsanız banayeni giren kanunu söyleyin ozaman

Ayrıca 147 bakın alo 147 i arayarak öğrenebilirsiniz kimseye inanmıyorsanız

Ayrıca saygı çerçevesinde hertürlü konuşalım

Benim dediğimi anlamışsanız Atanmayada hakkınız yoktur

Ben arada bazı grupları ayırdım zorunluolarak geçmek durumunda kalan

Ve çok az kontenjan verilenler

Benim lafım

Keyfi yerine memurlağa geçenlere çalışamayıp puan alamayıp bir türlü memurluğa geçip bu bizim hakkımızdır diyenlere

Geçmesi gerekenler ilk Norm fazlası öğretmenler ki zaten çoğunluğu Darbe olayından sonraki ihraçlardan sonra geçti az bi bölüm kaldı

2. Olarak Kadrolu öğretmenken Memurluğa geçmeye zorlanmış ve çok az kontenjan verilen kişiler

Ama Keyfi yerine geçip de Her memuraÖğretmen olma hakkı verilmemeli

Şuan p3 puanımda 81 ama yine memurluğa başvurmadım neden bu bir tercih çünkü

Zorunlu geçirmeler hariç keyfi yerine memur olanların hiçbir hakkı değil

miniktafra
Aday Memur
07 Ocak 2017 19:44

p3 81 le atan gel yine konuşalım, tercih miş miş miş , hikaye bunlar hocam..

Bilge Kralll
Kapalı
07 Ocak 2017 21:03

KAfan mı güzel

P3 81 p10 82 küsürat öğretmenlik için yetiyor ne diye memur olayım

Sen ön lisans ya da ortaöğretim mezunu sınavınamı girdin sanıosun lisans sınavına girdim

Kardeşim cahil cahil yorum yapma

Ayrıca p3 81 puan da çok az bi puan

Ama p10 öğretmenlik puanım çok iyi

Çünkü birşeylerin ardına saklanıp kaçmadım ders çalışdım

Ayrıca dahada cahil cahil birşeyşer yazıp güldürme

Ayrıca fiber optik göreniyormusun yazdığım şeyi okuyamıyormusun eğer okumada sorunun varsa zaten atanmayı haketmiyorsun

Zoruna giden şey ne senin

Ben öğretmenlik mezunu memurlar atanmasın demiyorum

Bu Cahilliğinizlemi atanmak istiyorsunuz

Anlamadım nerenizle okuyorsunuz

Ben memurlar içinde atanmayı hakedenler var yazdım orayı okumayıp polemik yaratma

Cahil işi onlar

Seviyeniz düşük ki yazdıklarımdan zerre anlamamış kuyruk acısıyla birşeyler yazıyosunuz

Analamayacaksınız ama son defa yazayım

Eğer keyfe ders çalışamam deyip öyle ya da böyle geçmişsen memurluğa seninöğretmen olmaya hakkın yok olamazda

Ama zorunlu olarak öğretmenken memurluğa gecirilmiş ya da çok az kontenjan verildiği için geçen arkadaşların hakkı

Nasıl dershane öğretmenlerine hak tanındı sınavsız sadece mülakatla

Dershneler kapatıldı diye hak verdiler

İşte aynı hakkı dediğim öğretmen mezunu memurlarada verilmesi lazım sizlerden boşalan kadrolarada az alım yapılanön lisanslara verilmeli

Ama okudugunuz anladığınız yer nere bilmiyorum yine bunu yanlış okuyup yine cahil cahil yazı yazacaksınız

Önce efendi olun saygılı olun

Zaman herseyi gösterecek zaten

Açıklancak şurda 2 haftaya kitapçıklar

İçersinde eğer memur öğretmen kavramı gecerse atancak gecerse ve alım olursa burda bana özel bir yorum aç gül herseyi söyle kardeşim tamammı klavye kahramnlığı yapıp duruyorsunuz çünkü

Ama size daha öncede yazdım iyi okuyun diye büyük harfle yaZacam bundan SONRA ATAMALARIN %5 İ ENGELLİ ÖĞRETMENLERE VERİLCEK ...

İşte bu oldugunda da ben arkama yaslanıp yine bir cahili yendim diye böbürlenecem

Aaaa unutmuştum tabii yaa zaten bakan açıklama yaptı ya 1500 engelli öğretmen alımı yapılacak diye o da 30 bin alımın %5 i oluyodu arkadasım nasıl unuturum

Arkdasım bana saygı ve efendilik kuralları içinde olgun bir tavırla ve kanun kurallarla ve söylenenlerle gel

Hertürlü efendi gibi konusuruz

Ama alaycı ve cahilce saygısızca gelirsen karaılığını öyle alırsın

Şimdi sen dün eklenen ve yeni yayınlanan KHKyıda takip etmemişsindir içlerinde olan bir maddeyi sana söyleyim artık polis herhangi bir sosyal medya üzerinden kişilerin kimlik bilgilerine dahi ulaşacak

Yani saygısız küfürlü ve gereksiz msjların ıp adresinden direk bulur ve gerekli işlemleri başlatırım bu da okadar kolayki evden çıkmadan edevlet e girip soruşturma başlatabiliyorsun ekran resmi çekerek

Oyuzden saygı ve efendilik çerçevesinde konusacaksanız konusalım yoksa başka kapıya

Ve hem siz hem ben bekleyelim sadece2 hafta içinde kitapçık yayınlancak bakan açıkladı

Ozaman içinde geçen kanunları okuyarak ya siz gerçeği anlamış olacaksınız ya ben

Bu arada sözüm herkese değil 😎

fiberoptika
Genel Müdür
07 Ocak 2017 21:12

Buralarda böyle destan yazmaya devam,devam. Zaten senden başka da okuyan yoktur. Arada gir gir oku. Bak bakalım memur öğretmenler forumunda kaç konu aktif? Ben de kar var diye giriyorum:) Cafcaflı laflar işte...

miniktafra
Aday Memur
07 Ocak 2017 21:20

fiberoptika arkadaş, sana burdan arkadaşın yazıkları "cahil" kısımları içeren hakaret ve ağır tahrikli bölümlerin screenshot ını alarak Cumhuriyet Baş Savcılığınca işlem yapma hakkı doğuyor...

mhfza
Aday Memur
07 Ocak 2017 22:12

Memuruz öğretmen olmak istiyoruz milletin Hakkı'nı yiyorsak kime ne çok da umarımızda

mhfza
Aday Memur
07 Ocak 2017 22:15

Dilekçe yazmakla kolumuz mu yorulacak olmadı memurluğa devam olurda öğretmen lik kaymak olur

serdarmemur
Aday Memur
09 Ocak 2017 10:19

arkadaşlar sizin derdiniz ne ? alım olmayacak dediysek olmaz varsa aksini ıspatlyacak haydi buyursun

Ajans55
Aday Memur
09 Ocak 2017 10:45

Umutsuzluk pompalamaya gerek yok, bu iş eninde sonunda olacak o kadar :)

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi