Editörler : E.Kayı Han

Yasaklı
30 Ocak 2010 21:51

Başbuğ ,elyazısı mektubunda BAHÇELİ için MİT'tendir dedi mi?İşte o mektup.

İŞTE TÜRKEŞ?İN YAZDIĞI İLERİ SÜRÜLEN MEKTUBU

*

Pek değerli ve Sevgili Oğlum

Bu gün, muhterem arkadaşımız (?) mektubunuzu getirerek beni çok sevindirdi. Yazılarınızı okuyarak gerçek durum hakkında aydınlandım. Teşekkürler ederim. Ara sıra yazmanızı ve bana bilgi vermenizi rica ederim. Malum olduğu üzere davamız Türk-İslam davasıdır. Her hareketimizin gayesi Allah?ın (c.c.) rızasını kazanmak ve asil milletimize hizmet etmektir.

P. imanlı iyi bir arkadaşımızdır. A.E de temiz ve ihlâslı bir Anadolu Türkmeni?dir. Avşardır, benim aşiretimden boyumdandır. Denenmiş fedakâr bir kimsedir. Göze çarpan kusuru kendisine zarar veren içki tutkunluğudur. M.Ü. ise gayet temiz, dürüst, imanlı, aydın bir kişidir.

Bunlar milliyetçilik yolunda, geçmiş yıllarda sessizce hizmet vermişlerdir. A.G., A.A. tarafından gösterilen hatalı davranışı anlamak mümkün değildir.

Devlet Bahçeli?nin bunlarla aynı davranışa girişmesi mümkün şey. Devlet Bahçeli, MİT?dendir. Arkadaşlarımız MİT?den uzak olmalı, bunlara hiç itimat etmemelidir.

Ne ise çok şükür şuurlu arkadaşlarımızın sayesinde fesat yatışmış oldu. Fakat bu tatsız şeyleri yapanlar, ya Anavatan Partisi ile işbirliği sebebi ile kışkırtılmışlardır veya MİT tarafından kullanılmışlardır. Mesele üzerine dikkatle eğilmek lazımdır.

Ermenilerin cinayetlerine karşı bazı MİT memurları içerde ve dışarıda ülkücüleri kullanmak teşebbüsünde bulunuyorlar. Bunları asla kabul etmemeli, hiçbir eyleme karışılmamalıdır. Önce yönetim Milliyetçilere karşı giriştiği baskıyı, yanlış uygulamayı değiştirmeli ve resmi makamlar, görev teklif etmelidirler. Bu takdirde devletimizin desteğini ve tasvibini arkamıza alarak eyleme girişmek kabul olunmalıdır. Aksi halde MİT (?) memurlarının el altından yaptıkları teklifleri kabul etmek zararlıdır. Bunu herkese münasip şekilde anlatmalıdır.

Şimdi sizden özel bazı ricalarım olacaktır. Eşim S.... hanımı tanıyorsunuz. Gerek sizin ve gerek muhterem (?) hanımın arada bir telefonla aramanızı kendisine ilgi ve destek vermenizi rica ederim. Güvenilir iyi bir de şoför temin etmeye çalışmanızı rica ederim.

Mahsus selamlar ederek sevgilerle gözlerinizden öperim. Cenabı Hakka emanet ederim.

İmza: Alparslan Türkeş

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 21:54

TÜRKEŞ'İN "MİT'ÇİDİR" MEKTUBUNA BAHÇELİ SESSİZ

Cuma, 20 Temmuz 2007

Alparslan Türkeş?in Gata?da tedavi gördüğü sırada yazdığı ve Devlet Bahçeli?ye karşı MHP?lileri uyardığı mektup, parti tabanında tartışılıyor. 26 Temmuz 1983 tarihli mektubunda ?Devlet Bahçeli MİT?çidir, itimat etmeyin? diyen Alparslan Türkeş, ülkücülerin MİT?ten uzak durması gerektiğini söylüyor.

MİT?in ülkücüleri kullandığını söyleyen Türkeş, Bahçeli?nin de bir MİT?çi olduğunu ve ona güvenilmemesi gerektiğini yazıyor. Bahçeli?nin Aydınlık Türkiye Partisi?ni kurup MHP?ye karşı muhalefet yürüten Tuğrul Türkeş?i tekrar MHP?ye alması ve Ankara 1?inci bölge 1?inci sıradan aday göstermesinin ise, Bahçeli?nin iddiaları yatıştırmak için yaptığı söyleniyor.

*

ULUSAL KANAL

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 21:57

MEKTUP BABAMA AİT

MHP Genel Başkanlığı için Devlet Bahçeli'yle yarışan Tuğrul Türkeş de mektup ilk kez gündeme geldiğinde olayı doğrulamıştı. Tuğrul Türkeş, ?Yazı babamın. Daha önce de mektubun varlığıyla ilgili söylentileri duymuştum? şeklinde açıklama yapmıştı.

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin bir diğer rakibi Muharrem Şemsek'in de ?Bahçeli MİT mensubu, MHP'yi yıkmaya geldi? dediği kamuoyuna yansımıştı.

Alpesler Türkeş'in oğlu Tuğrul Türkeş, Pazar günü yapılacak seçimde Ankara 1. Bölge 1. sıradan, Muharrem Şemsek ise Çorum 1. sıradan MHP adayı olarak seçime girecek.

AKTİF HABER * 20 temmuz 2007

scrpn
Yasaklı
30 Ocak 2010 21:59

mit kim..pkk filan mı?....İFTİRACI...

CRAPACK in örnek yorumu;

UNİVERSİTELİ ÜLKÜCÜLER gibi bloglardan aldığınız emirlerle burada başlık açan kimseler olduğunuzu biliyorum.

bana Türk Bayrağını yüceltecek HİÇ BİR ŞEY YAPMAYAN ama ülkü ocaklarında nasıl bacı tavlanır,bacı diyerek bac.k nasıl açtırılır, ilk önce "asenayı ben kapayım kavgası yapıp da burada bize Bayrak aşıkları numarası yapmayın..

..

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 21:59

MUHALİFLER ÇIKARDI

PARTİ karşıtları kadar parti içi muhalifleri de bu mektup olayını sürekli Bahçeli'nin aleyhinde kullandılar. Geçmişte bu mektubu kullanarak Bahçeli'yi yıpratmaya çalışan muhaliflerden bazıları sonradan Bahçeli ile barıştılar ve bir bölümü bugün liste başlarında aday gösterilmiş durumdalar.

gerçekgündem/ 20 temmuz 2007

scrpn
Yasaklı
30 Ocak 2010 22:03

crapack in örnek iftiralarını sıraladığı yorumunun tamamı;

Şehitlerin aziz ruhuna saygı göstermeyip elinizle ormanda yaşayan bir hayvan işareti yaparak parti tapınıcılığı yaparsınız,

mersin'de bayrak yaktılar diye kumpas kurar, halkı sokaklara dökersiniz,

yine mersin üniversitesinde bilerek, tasarlalayarak, kasten kürt-türk kavgası çıkartıp seyrine bakarsınız,(Anlaşılan Mersin sizin staj alanınız)

Din adamlarını, papazları, rahipleri,gazetecileri gözünüzü kırpmadan katlettiğinizde o bayrağı ..o Türk Bayrağını yukarı kaldırdığınızı mı düşünüyorsunuz..

Dink öldüğünde bayrak yukarı mı çıktı sanıyorsunuz..

Katilleriniz bayrak önünde poz verdiğinde Türk Bayrağı yüceldi mi?

Koalisyon Hükümetiniz ülkeyi 3 kuruşa mahkum ederken bayrak sevginiz nerede idi..?

Bakanlarınız devleti yağmalarken bayrak sevginiz nerede idi?

Ülkücü militanınız Özal'a Türk bayrağını yüceltmek için mi silahlı saldırı yapmıştı?

Sendikacı Kemal Türkler ölddürülünce o bayrak aşkınız nerede idi?

Gazeteciler birer birer katledilirken timsah gözyaşı BİLE dökemediniz..

Dostum,

bana maval okumayın..

Bana maval okumayı aklınızdan bile geçirmeyin..

UNİVERSİTELİ ÜLKÜCÜLER gibi bloglardan aldığınız emirlerle burada başlık açan kimseler olduğunuzu biliyorum.

bana Türk Bayrağını yüceltecek HİÇ BİR ŞEY YAPMAYAN ama ülkü ocaklarında nasıl bacı tavlanır,bacı diyerek bac.k nasıl açtırılır, ilk önce "asenayı ben kapayım kavgası yapıp da burada bize Bayrak aşıkları numarası yapmayın..

..

..

peşinen ;

küfürlerinizi ayne iade!.

SEN BU SUN.......AYNAYA BAK SENDE GÖRECEKSİN.......SIRITP DURACAKSIN...anladın sen..

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 22:03

ELDEN ELE DOLAŞIYOR

...

Kendilerini 'Gerçek Ergenekoncular' olarak tanıtan bir grup Türkeş tarafından 1983 yılında yazıldığı iddia edilen bir mektubu dağıtarak Bahçeli aleyhine kampanya başlattı. Türkeş'in el yazısıyla yazdığı iki sayfalık mektubun 26 Temmuz 1983 tarihinde GATA'da tedavi altındayken kaleme alındığı belirlendi. Söz konusu mektubun ülkücü camianın önde gelen isimlerinden birisinde muhafaza edildiği de iddia edildi.

..

GEMEREK ALPEREN OCAKLARI *17/ 07/ 2007

testere3buçuk
Yasaklı
30 Ocak 2010 22:08

mit ajanı olması gayet doğal;

george w. bush cia ajanı,

putin kgb ajanı,

şaron mossad ajanıydı...

bütün faşist liderlerin ortak özelliğidir, gizli servis elemanı olmaları...

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 22:14

20 TEMMUZ 2007'DE ŞU BAŞLIK İLE TARTIŞILMIŞ..

*

ALPARSLAN TÜRKEŞ: ''BAHÇELİ MİT'TENDİR.ONA GÜVENMEYİN'' (Memurlar.Net - Forum)..

..

ve başlık kapatılmış tabii..

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 22:20

Eminim Rahmetli Türkeş'in aşağıdaki mektubundan çok az kimsenin haberi vardır..

Rahmetlinin Cemal Gürsel'e hindistan'dan bir mektup yazdığını va Menderes'in af edilmesini istediğini biliyor muydunuz?

işte bu da o mektup;

*

Yeni Delhi, 7 Eylül 1961

Orgeneralim,

Size asla yazmak niyetinde değildim. Fakat bugün memleketin yüksek menfaatleri bakımından bazı hususların dikkatinize sunulması zarurî oldu. Şöyle ki:

Yüksek Adalet Divanı birkaç güne kadar eski iktidar mensupları hakkında hüküm verecektir. Adaletin hükmüne müdahale etmemek ve daima hürmetkâr bulunmak şarttır. Ancak hükümlerin infazı, yurtta mevcut durumun göz önüne getirilince ayrıca incelenmeye değer görülmüştür.

Yüksek Adalet Divanı'nın vereceği cezalar içinde idam hükümleri bulunduğu taktirde, bunların tâdil edilerek hafifletilmesi cihetine gidilmesi çok faydalı olacaktır. Çünkü:

a) İdam cezalarının infazı, 13 Kasımdan beri atılan çok hatalı adımlar dolayısıyla memlekette meydana gelmiş olan huzursuzluğu daha çok arttıracaktır.

b) Ölüm cezalarının infazı, yurt dışında ve milletimiz ve devletimiz aleyhinde tepkilere yol açacaktır.

c) Ölüm cezalarının infazı hâlinde, milletimizi bölen kin ve garez duyguları şiddetlenecek ve 27 Mayısın amacı olan millî birlik ruhunun geliştirilmesi güçleşecektir.

ç) Yukarıda sıralanan mahzurlarına karşılık, cezaların infazı ile memlekete sağlanacak hiç bir fayda yoktur. Esasen siyasî suçlardan dolayı ölüm cezaları verilmesi, bugünün insanlık duygularına uymamaktadır.

Buraya kadar sıralanan mütalâalara ilâveten, hukuk bakımından da şu hususların incelenmesi lüzumludur:

I. Yüksek Adalet Divanı'nın vereceği idam cezalarının nihâî incelenmesi, bununla ilgili kanunun yürürlüğe girdiği tarihte tek meşru yasama organı bulunan 27 MAYIS MİLLÎ BİRLİK KOMİTESİ'ne aittir.

II. Bugün ise yasamı organı yalnız başına 13 KASIM KOMİTESİ değil, Temsilciler Meclisi ile birlikte Komiteden meydana gelen Kurucu Meclis'tir.

III. Türk Anayasasına göre, idam hükümlerinin nihaî incelenmesi, Yasama organlarına aitti. Şu hâlde bugün Yüksek Adalet Divanı'nın vereceği idam kararlarının yalnız 13 Kasım Komitesince incelenmesi hukukî ve meşrû olamaz.

Aksi hâlde, millet ve tarih önünde sorumlu olacağınızı hatırlatırım. Saygılarımla.

Alparslan Türkeş

*

*

"http://tr.wikisource.org/wiki/T%C3%BCrke%C5%9F%27in_G%C3%BCrsel%27e_mektubu" adresinden alındı.

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 22:34

Alparslan Türkeş'in yazışmalarını yapan dönemin MHP Genel Sekreter Yardımcısı Naci Memiş, açıklama yetkisine sahip olmadığını söylediği beş çuval dolusu resmi ve özel evrakı yaktığını açıkladı.

Yeni Şafak'a konuşan Naci Memiş, "Bu evrakların deşifre edilmesi halinde bugün görevde olan birçok insan hakkında soruşturma açılırdı. Bu bilgilerin deşifre edilmesi, bu adamların hayatlarına son verilmesi manasına gelir. Bunlar deşifre edilemezdi.

Türkeş, bunlarla ilgili hatıralarını yazmadığına göre, böyle bir vasiyeti de olmadığına göre bunları ifşa etmek emanete ihanet etmek olurdu" dedi

..

*

..

-Özel evraklar da var dediniz. Ne gibi evraklar?

*Canlı bir örnek vereyim. Bugünkü genel başkan hakkında bir öğretmenden bir mektup gelmiş. Mektupta, Bahçeli'nin kendi odasından bir hareket başlattığı, 'Türkeş'in işi bitti artık ayağa kalkmalısınız' dediği ifade ediliyor.

Türkeş Bey, bu mektubu benden önce almış ve okumuş. O günkü Başkanlık Divanı üyelerinden birine daha okutmuş. Türkeş, hemen Başkanlık Divanı'nı toplayıp bu mektubu görüşmek istedi. Beni çağırdı.

Durum çok kötü bir sonuca doğru gidiyordu. Uzaklaştırmakla da kalmayacaktı.

Ben Devlet Bey'e karşı bir komplo olduğunu sezinledim.

Karşı çıktım ve böyle bir mektupla karar alınamayacağını söyledim. Devlet Bey'in böyle bir niyeti olsa bile bu niyetini uluorta söylemez ki.

-Bu evraklar hâlâ yanınızda mı?

*Onlar bir emanetti. Türkeş'in ölümünden sonra yaktım. Beş çuval dolusu bu türden evrakı yaktım.

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 22:39

-Türkeş'in MHP'yi aslında iktidara taşıma niyeti olmadığı, partiyi daha çok eğitim merkezi gibi düşündüğü ve yetiştirdiği kurmayları diğer partilere gönderdiği değerlendirmeleri var...

*Evet, aynen öyle. Ama Türkeş hep muktedir oldu.

Allah,

12 Eylül'de

Türkeş'i idam etmek isteyenleri,

daha sonra gelip

Türkeş'e danışmaya

mecbur etti.

Türkeş, 1944'te 'Turan' dedi. O tarihte Türkeş'i mahkum eden devlet adamlarının oğulları ve diğerleri Türkeş'in önünde örs çekiç dövdüler.

Türkeş isteseydi 1994'ten önce bu hareketi çok rahat iktidara getirirdi.

Bir gün sabah yanına gittim, rapor verecektim. 97'nin başları. Kendisinin ve hanımının gördüğü bir rüyayı anlattı. 'Benim çok az ömrüm kaldı. Allah bir kongrelik ömür daha verirse...' dedi...

MHP'yi iktidara çekmek istediğini söyledi. Bu sırada kendisine Tuğrul'un genel başkanlığı için çok büyük telkinler de oldu ama önceleri kabul etmekle birlikte sonradan vazgeçti.

Türkeşi ençok yanıltanlar,

Türkeşçiyim diyenler oldu.

Bunları Yaşar Erbaz Bey'e de anlattı.

30 Ocak 2010 22:41

ondan dolayı mı devlet bahçeliyi parti genel sekreterliğine getirdi rahmetli

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 22:49

mektuptaki "ihlaslı türkmen A.E." BBP'ye katılmıştı;

*

..

Rahmetli Alparslan Türkeş'in 26.7.1983 tarihli, kendi el yazısıyla, cezaevinden gönderdiği ve sanırım sağır sultanın da duyduğu bir mektubunda; "Abdulkadir Erdil de temiz ve ihlaslı bir anadolu Türkmenidir. Avşardır, benim aşiretimden, boyumdandır. Denenmiş, fedakar bir kimsedir." şeklinde sitayişle tarif ettiği bir kanaat önderinin de Büyük Birlik davetine icabet edeceğini duydum.

Kendilerine sorduğumda yalanlanmadı.

MİLLİYETÇİFORUM.COM/2007

*

BBP?ye katılım töreninde salonda bulunanlara Erdil, şöyle tanıtıldı:

?Ülkücülerin Abdülkadir Hocası ve Rahmetli Alparslan Türkeş'in "Abdulkadir Temiz ve ihlaslı Bir Anadolu Türkmen'idir. Avşardır. Benim Aşiretimden, Boyumdandır. Denenmiş, fedakar bir kimse" olarak nitelendirdiği Av.Abdulkadir Erdil?

CAFE SİYASET/2007

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 22:57

DEVLET BAHÇELİ'Yİ ÜLKÜCÜLER DÖVMÜŞLERDİ

*

..

MP'ye karşı çıkanlar, Muharrem Şemsek'in çevresinde toplanan Ülkücüler tarafından "bozgunculukla" suçlanmaya başlandılar. Bu yüzden de, onların "cezalandırılmalarına" karar verildi.

İlk hedef Bahattin Ergezer oldu...

Ergezer, bir gece saat 21:30 sıralarında Kurtuluş Samur Sokak'taki evinin önünde, 15-20 kişilik bir grubun saldırısına uğradı. Kafasına ilk darbeyi yediğinde, "Eyvah komünistler" diye düşündü. Elindeki çantayı gayri ihtiyari savurarak, var gücüyle bağırdı:

- Allahhh...

Saldırganlar, bir anda yok oldular. İşte o zaman, kendi arkadaşlarının saldırısına uğradığını anladı. Çünkü, saldırganlar komünist olsa, bu kadarla bırakıp kaçmazlardı. Kafası kanlar içinde eve girdiğinde eşi Nevin Nanım da teşhisi hemen koydu:

- Bizimkiler değil mi?

Eşi ile birlikte dışarı çıktılar. Kendilerine saldıranların yol kenarlarına bıraktıkları sopaları takip ettiler. İzler, onları Ülkücüler'in hakim olduğu Sivas Yurdu'na kadar götürdü. Aynı tornadan çıkan son sopayı yurdun yakınlarında buldular.

Mesele anlaşılmıştı.

Benzer bir başka saldırı da Devlet Bahçeli'ye yapıldı. Bahçeli, Tandoğan'daki evinin önünde aynı şekilde saldırıya uğradı. Bahçeli'ye düzenlenen o saldırının altında da MP ile ilgili düşünceleri yatıyordu.

MP'ye karşı çıkışlarıyla tanınan Vedat Alagöz ise, aynı ekip tarafından Hacı Bayram'daki Ocak Kitapevi'nde sıkıştırılarak, tehdit edilmeye çalışılmıştı.

Tabii, hemen gerekenler yapıldı. Saldırıya uğrayan Ülkücü grup da sessiz kalmadı. 12 Eylül öncesinde Ülkücü İşçiler Derneği'nin Genel Başkanlığı görevini yürüten Vahit Kayrıcı, bu iş için özel olarak İstanbul'dan Ankara'ya geldi. Bahçeli'ye yapılan saldırının faillerini tek tek tesbit etti. Ekibin başındaki Abdullah Şalcı'yı, Balgat'da yakalayarak, cezalandırdı.

Şalcı, Vahit Kayrıcı'ya çok açık bir itirafta bulundu:

- Biz suçlu değiliz. Biz bu işi teşkilat görev verdiği için yaptık. Aldığımız talimatı yerine getirdik.

Şalcı'nın "teşkilat" dediği, Muharrem Şemsek ve çevresindeki bazı isimlerdi. Ancak, Muharrem Şemsek hiç bir zaman bu saldırının sorumluluğunu üstlenmedi. Bahattin Ergezer, yıllar sonra karşısına geçip, "Ben sana hakkımı helal etmiyorum" dediği zaman bile, "Hayır, sana yapılan saldırıyı ben organize etmedim" cevabını verdi.

*

EMİN PAZARCI/9 AĞUST.2004/haber vitrinim

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 23:06

CHP'nın k.çından ayrılmayan bazı MHP'lilere

1979 yılında besılmış bir kitap

Üstelik Rahmetlinin önsözü ile..

Buyurunuz!

*

RESMİ BELGELERLE C.H.P İKTİDARINDA İŞKENCE DOSYASI

( ALPARSLAN TÜRKEŞ'İN ÖNSÖZÜ İLE)

Hazırlayan..: M.H.P ARAŞTIRMA MERKEZİ

Yayınevi....: DEDE KORKUT YAYINLARI

Yayın Yeri..: İSTANBUL

Yayın Yılı..: 1979

Sayfa sayısı:400

30 Ocak 2010 23:09

30 Ocak 2010 23:06 Düzenle Sil

CHP'nın k.çından ayrılmayan bazı MHP'lilere

---

bu terbiyesizlikten sonra sana belgeleriyle ispat edecektim

vazgeçtim.

sen bahçeliyi mit ajanı bil

hayır sanki babanın oğlu olarak bilsen mhpye oy vereceksin

neyin ispatına çalışıyorum ki

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 23:13

Ülkücü gençliğe açık mektup!

Genç ülküdaşım,

Ülkücü gençlik, Milliyetçi Hareket Partisi içinde gerçekleşen demokratik bir genel başkanlık yarışında genel merkezin

muhalefete

karşı

kullanacağı

sopa değildir

ve olmamalıdır.

Son günlerde Türkiye?nin değişik şehirlerinden ve üniversitelerinden ülkücü gençlerin Ankara?da 19 Kasım?da yapılacak kongre için ?kongrede olay çıkacak, kan akacak? denilerek gelmeye zorlandığına dair haberler dolaşmaktadır.

*

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/yazidetay.asp?AuthorID=92&ArticleID=3148

Ümit Özdağ / 2006

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 23:24

Ben Bahçeliyi mit ajanı bilmem..

Ama Rahmetli öyle demiş..

MİT ajanı olmak kötü değil..ben de kabul ederim..

Kötü olan Rahmetli'nin "güvenilmez" demesidir..

zaten artık bu mesele MHP'nin sorunudur..

beni germiyor yani..

..

Ben, rahmetlinin cenaze törenine o karlı-soğuk günde katıldım..Yanımda arkadaşlarım olan selametçiler de katıldı..

Bir fatihayı esirgeyecek insanlar değildiler heralde..

Ben rahmetli ile Polatlıda yanyana akşam namazı kılıp,beraber iftar açtım..Daha fazla konuşmayacağım..

Sabah akşam küfür ettiğiniz Melih Gökçek olmasa o kabir yerini zor bulur ve hazırlanırdı..

Saatlerce çalışarak Ankaranın Anıtkabir'den sonra en görkemli yerine, kabir hazırlandı..insanüstü gayretlerle..

Ama siz Karayalçıncılarla elele verip ,Gökçeğe demediğinizi bırakmadınız..

Vefa sizin için boza mı artık?

BaHoZ4
Yasaklı
30 Ocak 2010 23:28

Öldügü Gün Daha Çocuktum.. Çocuklar Bayramda nasıl Bekler Nasıl sevinir.. Ben Bayram Sevıncının 2 Katı Sevındim Ölümüne...

crapack
Yasaklı
30 Ocak 2010 23:41

Dostlar ben 1980'li yıllardan itibaren ülkücü değilim.

buradan bu akşam ülkücü arkadaşlara mesajımı "açıkça" verdim..

bir daha bu konuda konuşmayacağım.

Anlayan anladı,

Bana "hakaret" etmesinler!diyorum..

Ama.. yine de paşa gönülleri bilir.

gönül bu..

Toplam 66 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi